Koukejte, Partičku navštívila Marilyn Monroe!

Po krátkém entrée Marilyn Monroe v podání Mariána Čurka to hned na úvod vezme Partička pěkně od A ve hře Abeceda. Dialog dvou trosečníků, který načnou Igor s Michalem, se v podání celé čtveřice brzy zvrhne v debatu nad zdravotními důsledky konzumace čerstvého ovoce a rozvojem vztahu mezi oběma »Robinsony«.


Navážeme další slovní hrou, a to konkrétně Detektorem lži. Rozhodčím v povídání u psychologa bude Michal, který usvědčí Igora a Ondřeje z nejednoho klamu, podvodu – a dokonce přetvářky. Výsledkem je netradiční terapie za pomoci ježků různých ras, jmen a náboženství. Po návštěvě psychologa nás čekají Nálady. Richard s Michalem si v různých rozpoloženích »střihnou« přijímací pohovor na místo hlídače parkoviště. A pohovor i celé parkoviště brzy zmizí pod nánosem nových postav a osob, které se na scéně v jejich podání zjeví.


A převtělování nás provede i Tiskovkou. Ondřej, Michal a Igor si zahrají novináře a na Richardovi bude, aby uhodnul, že si je pozval jako Jiří Pomeje. Jako bonus se dozvíme řadu zajímavostí z jeho života, například skutečnost, že si jako kandidát na prezidenta pořídí rodinu. A rovnou i s dětmi. A přes následné dotazy na rozpočet se Richard velmi rychle chytí a zaběhne si vítězné kolečko. V Muzikálu se objeví závažné téma sebevraždy. Podnikatel Ervín (Michal) ji má v plánu spáchat skokem z mostu kvůli krachu firmy. Ale slepá manželka, milenka a policista mu v sebevražedném pokusu zabrání. Partičkovský večer začíná v pondělí 4. února ve 21.45 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima