Koukejte, krasobruslař Tomáš Verner je modelem!

Mistr Evropy 2008 v krasobruslení a momentálně hvězda show na ledě Jen počkej, zajíci! Tomáš Verner se stal novou tváří pánských obleků. Úspěšný mladý sportovec tak mimo jiné navíc získá vlastní »limited collection« s názvem »Tomáš Verner«, na které krasobruslař nyní s firmou pracuje…


Pánské obleky Bandi mají celou řadu příznivců. Společnost se dnes může pochlubit zástupem spokojených zákazníků z řad lékařů, manažerů, vědců, ale také sportovců a umělců… „Naše Pánská společenská móda získala přední českou a přitom světově známou osobnost, která již nyní velmi prestižním způsobem reprezentuje naší značku. Jsme velmi hrdí na to, že Tomáš Verner se stal naší tváří a spolupráce s ním se dá popsat velmi poeticky – jedna báseň,“ prozradil majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš.


V rámci zahájení spolupráce vznikla kolekce fotografií, na nichž je Tomáš Verner zachycen v mnoha kombinacích modelů pro společenské příležitosti i volný čas. Tyto fotografie vznikaly v ateliéru i exteriérovém prostředí. Zajímavostí je, že jejich autorem není žádný z předních českých fotografů, nýbrž sám majitel společnosti.


„Jednak mě to velmi baví, a pak sám dobře vím a cítím, co od toho očekávám a co od toho ve výsledku chci. Nehraju si příliš dlouho s detaily, které jak dobře víme, často neovlivní výslednou formu, jen zdržují. Proto se snažím, aby vše vypadalo dobře, věrohodně a reálně. Dodatečné úpravy fotek jsou skutečně velmi minimální. Co se focení s Tomášem týče, tak šlo o velmi příjemnou a poměrně rychlou práci, při které jsme oba věděli, čeho konkrétně chceme docílit,“ dodal Vámoš.


Sám »model«, sportovec Tomáš Verner je spoluprací s českou firmou zabývající se oblékáním mužů nadšen. „Mně se líbí jejich oblečení a jim se zřejmě líbil můj obličej. Nebo je také dost dobře možné, že pro Bandi fotím, protože mohu obléci jakýkoli kus jejich oblečení a padne mi jako ulitý, bez úprav. Tím pádem odpadají náklady na úpravu a přešívání obleků před focením,“ vysvětlil Verner.


A na dotaz, co mu na pánských oblecích vyhovuje nejvíce, bez sebemenšího zaváhání odpověděl: „Každý kdo projde dveřmi jejich prodejen se v okamžiku promění ve VIP zákazníka, o kterého je postaráno od A až po Z. Potřebujete vědět jen příležitost, případně dress code akce na kterou se chystáte a o vše ostatní se postarají. Barvy a střihy budou vybrány k vaší spokojenosti bez toho, abyste vlastně věděli, co přesně chcete. Nakonec si z prodejny odnesete nejen parádní kompletní oblek, včetně doplňku a bot, ale i skvělý pocit z toho jak vám to sluší a bude slušet,“ konstatoval Tomáš Verner.


Sám si jejich oblečení vzal poprvé letos v létě, kdy navštívil Monaco, na osobní pozvání monacké princezny v rámci závodů F1. „V obleku jsem zapadl do smetánky knížecího dvora jako bych tam patřil. Důležité pro mne bylo, že jsem se ve skvěle padnoucím a barevně laděném obleku cítil opravdu tak dobře, že jsem se odhodlal zapojit se do hovoru i se samotným princem monackým,“ doplnil krasobruslař Tomáš Verner.

Foto: BANDI