Koukejte, jak Petra Pudová osvěžila striptéra!

V Cinema City Nový Smíchov byla premiéra amerického filmu Bez kalhot. Promítání uvedl Petr Vojnar a hosty přivítali i polonazí svalovci! Po filmu se konala party v Art/Music Club Lucky Lucky, na které nechyběla ani téměř nahá mužská těla! Film a následnou afterparty si nenechala ujít řada českých hvězdiček v čele se zpěvačkou a herečkou Petrou Pudovou, kterou velmi zaujal přítomný striptér. Nakonec jej dokonce osvěžila a na hlavu mu vylila vodu.


„Myslím, že u tohoto filmu si přijdou na své zejména ženy. Afterparty kde jsme mohli využít služeb thajské masérky a nakonec ještě shlédnout striptýz v podání svalnatého chlapa, byla skvělou tečkou za příjemně stráveným večerem,“ přiznala se smíchem sympatická Petra Pudová.


Na party přišli i Linda Bartošová, Miluše Bittnerová, Tereza Brabcová, Tereza Chlebovská, Vlastimil Harapes, Petr Jákl, Nikol Plzáková nebo Šárka Ullrichová. A nenechali se dlouho přemlouvat a večer si pořádně užívali. Na programu byla mimo jiné obdivuhodná kadeřnická show Temptation a skvělý breakdance. Kdo chtěl, mohl využít služeb thajské masérky. Ovšem největší úspěch sklidil asi polonahý krasavec, který po promítnutí traileru k filmu Bez kalhot předvedl pravý americký striptýz! Jakmile začal odhazovat části svého oblečení, začaly všechny dámy před pódiem hlasitě ječet, pískat a tleskat.


„Film mi doporučil můj gay kamarád, že prý je to sranda a navíc tam hrají samí krásní chlapi. Měl pravdu! Já osobně mám ke striptýzu ambivalentní vztah – ráda se podívám, pokud je vtipný nebo skvěle technicky udělaný. Pokud mě však striptér vytáhne ke spolupráci, propadám se studem a zdrhám…,“ smála se herečka Miluše Bittnerová. A její kolegyně Šárka Ullrichová dodala: „Tahle akce se vážně povedla! Premiéra filmu Bez kalhot byla skvělá a na následnou party dlouho nezapomenu.“


„Film Bez kalhot byl super! Takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála. Chtělo by to víc takových filmů, co zvednou člověku náladu. V klubu Lucky Lucky jsem byla poprvé v životě a musím říct, že mě opravdu nadchnul tím velkým prostorem a cihlovou stěnou. Díky tomu to tam má neuvěřitelnou atmosféru. Určitě jsem tam nebyla naposledy,“ doplnila Nikola Plzáková.

Foto: Art/Music Club Lucky Luc