Koukejte, jak Miss Lucie Váchová oslaví Světový den vody

Máme štěstí, že v Česku je to součást do velké míry samozřejmá. Možná i proto si ne vždy uvědomujeme význam volby, kterou nejen za sebe ale i za své nejbližší činíme, když se rozhodujeme, jakou vodu budeme pít.


V rámci projektu Voda, která pomáhá se spojilo několik významných osobností, aby 22. března, kdy slavíme Světový den vody, připomněly důležitost tohoto každodenního rozhodování. Olympijská vítězka Barbora Špotáková, výživová specialistka Kateřina Cajthamlová, nebo Miss Lucie Váchová natočily pro Svaz minerálních vod charitativní video. To nejenže upozorňuje na hodnotu kvalitní vody pro zdravý život. Právě takovou vodu darují všechny osobnosti zapojené do projektu na dobročinné účely dle své volby.
Minerální a pramenitá voda v celkové hodnotě 250 000 korun zajistí zdravý pitný režim nejen pro kojence a děti bez rodičů, ale například i pro pacienty onkologie, mladé sportovce, seniory a matky v nouzi. Kojenci a lidé trpící onkologickými onemocněními se bez kvalitní, čisté a přírodní vody vůbec neobejdou. Senioři zase pít zapomínají a to velmi poškozuje jejich zdraví. Láhev na stole jim pomůže připomenout, že je potřeba se napít.
Svaz minerálních vod u příležitosti Mezinárodního dne vody rovněž spustil novou verzi webových stránek www.pijtezdravouvodu.cz. Zde najdou zájemci přehledné informace o kategorizaci vody i řadu odpovědí na to, co by se o vodě chtěli dozvědět.

Podívejte se na video s Lucií Váchovou k projektu Voda, která pomáhá:

Foto: Image CZ


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353