Koukejte, jak Michaele Dolinové sluší svůdné lokny

Herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová se rozhodla, že chce na Vánoce vypadat ještě lépe než dosud. A tak zaskočila za svým kamarádem, kadeřníkem Martinem Žifčákem a poprosila ho, aby s ní »něco udělal«.


Hlavním impulsem k tomu, aby Michaela navštívila vyhlášený pražský salon Studio MJ v ulici Karolíny Světlé, byla velká vánoční party, na kterou se večer chystala. Martin Žifčák, jehož služby vyhledávají například herec Jiří Krampol s manželkou Hanou, zpívající spisovatel Richard Sacher a moderátoři Petr Vojnar a Martina Gavriely, se krátce zamyslel a posléze se pustil do díla.


Rozhodl se, že Michaele vlasy zesvětlí a vzápětí jí na hlavě vytvoří svůdné lokny. „Ty Mišce totiž moc sluší,“ vysvětlil kadeřník, který se zkrášlenou moderátorkou vzápětí nazdobil vánoční stromeček. Ten můžeme v těchto dnech vidět v jeho salonu, v němž již několik týdnů pracuje jako recepční tanečnice, herečka a moderátorka Anife Ismet Vyskočil Hassan.

Foto: www.studiomj.eu


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353