Kornovou a Klukovou uchvátila převratná pleťová maska!

Na holešovickém Výstavišti se v druhém dubnovém týdnu uskutečnil veletrh oslavující krásu a estetiku – Interbeauty Prague 2015. Během dvou dnů prošlo branami Výstaviště 10 564 návštěvníků, kteří měli možnost seznámit se s expozicemi 179 přímých vystavovatelů z oblasti kosmetiky a péče o pleť i tělo, vlasového a nehtového stylingu i zdravého životního stylu. Čekaly na ně také zajímavé dárky i soutěže. Mohli využít možnost nalíčení zdarma nebo absolvovat preventivní vyšetření mateřských znamének. Součástí doprovodného programu byly atraktivní soutěže v make-upu, bodypaintingu, lash designu i nailartu. Oslavu krásy si nenechaly ujít ani známé tváře Uršula Kluková, Mahulena Bočanová, Sandra Parmová, Monika Bagárová, Jitka Válková, Kateřina Kornová nebo Petr Janda s rodinou. Zlatým hřebem byla účast mnohonásobné České slavice Lucie Bílé.

dsa
Veletrh Interbeauty nabídl široký výběr těch nejaktuálnějších trendů na jediném místě. Seznámit jste se mohli s nejnovějšími metodami omlazování pleti, prodlužování řas, manikúry i pedikúry. Na vlastní kůži bylo možné vyzkoušet nejrůznější relaxační a uvolňující masáže i zajímavé způsoby líčení a česání. Samozřejmostí byly nepřehlédnutelné prezentace předních značek kosmetiky, vlasové péče, make-up artu nebo nehtové modeláže.

IMG_2139
S kosmetickými novinkami se naživo seznámily české celebrity. Kateřina Kornová a Uršula Kluková se nechaly uchvátit převratnou pleťovou maskou, která se po aplikaci sundává netradičně magnetem. Novinky v make-upu i nailartu vyzkoušela Mahulena Bočanová, Jitka Válková i Monika Bagárová. Oblíbená zpěvačka Lucie Bílá veřejně vyjádřila svou podporu prevenci rakoviny prsou a ženských orgánů a ještě si před předáváním populárních cen TýTý stihla prohlédnout kosmetické trendy.

IMG_1857
Hvězdné výkony předvedli mistři svého oboru během soutěží v rámci doprovodného programu. Uskutečnilo se zde 12. Mistrovství ČR v BodyArtu s tématem Steam Punk. V kategorii Free Art si nejlépe vedla Eva Maria Schulz. Vítězem kategorie Airbrush se stal Lukáš Bureš. Své tituly si v sobotu 11. dubna 2015 rozdali i make-up artisté. V rámci 6. Mistrovství ČR – Make-up 2015 se museli vypořádat se zadáním Zlatá dvacátá léta. Nejlépe si s vypodobněním této éry poradila Michala Kašparová z Pardubic. Stříbrnou příčku obsadila Mia Puschelová a bronz si odnesla Oksana Zimina.
O víkendu v Praze soupeřili i umělci v segmentu zdobení nehtů a lash designu. Zahraniční i domácí účastníci změřili své síly ve 4. Mezinárodním mistrovství v modelování a zdobení nehtů ve tvaru stilett Stilletto Nails 2015. Majitelem vítězného poháru se stala Anna Lisa Ferone. Lash designéři se ve svých soutěžních kreacích přesunuli pod horké brazilské slunce. Se zadáním Karneval Rio v rámci 5. Mezinárodní soutěže v kreativním prodlužování řas Lash Design 2015 se nejlépe vypořádala Lucie Valocsaiová.

IMG_1691
Protože jen zdravé tělo může být krásné, nezapomnělo se ani na program Prevence zdraví zdarma. K odborným konzultacím byli k dispozici uznávaní odborníci v oblasti diagnózy vlasové pokožky, měření zraku, preventivního vyšetřování mateřských znamének, wellness koučingu a zdravého životního stylu či záležitostí spojených s estetickou chirurgií.

IMG_1588 IMG_1542 IMG_1413 IMG_0281

Foto: Original Communications


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353