Komu předčítá Karel Gott politické komentáře?

Nejúspěšnějšího českého zpěváka pozvala Jiřina Bohdalová do dalšího dílu pořadu Zrcadlo tvého života nejen za účelem osobní zpovědi. Připraveno je jako obvykle mnoho překvapení… Jak na ně Karel Gott zareaguje? Co na něj prozradí jeho nejbližší? Bývá náladový? A jak pečuje o své zdraví?


Karel Gott měl být vším, jen ne zpěvákem. Toužil stát se malířem, ale o studium na výtvarné škole se pokoušel neúspěšně. Měl být elektromontérem, protože byl v učení v ČKD. Ovšem už během učňovských let se věnoval své další lásce – hudbě a zpěvu. Z učení nakonec přešel na konzervatoř a jeho životní cesta nabrala jasný směr. A právě kariéře Karla Gotta a lidem, kteří mu na životní pouti vstupovali jako dobří andělé do cesty, se bude věnovat Jiřina Bohdalová a její zábavný pořad Zrcadlo tvého života.


Prvním překvapením bude pro mistra zpěvu rozhovor s jeho mistrem. Jiřině Bohdalové se podařilo sehnat Jana Nováka, učitele, který Karla Gotta v ČKD připravoval na povolání elektromontéra. „Můj tatínek si moc přál, abych dělal nějaké řemeslo. Zpívat si prý k tomu můžu ve volných chvílích,“ přiznává Karel.
Jiřina Bohdalová přizve rovněž osobu, která – jak se zdá – ví o Karlovi i to, co on sám ne. Je to jeho osobní tajemník. Pro Karla pracuje už třicet let. Zažil někdy, že by na něj mistr křičel? „V autě nám předčítá politické komentáře,“ prozradí detaily z cest.


Navštívit kamaráda se rozhodne i spolužák ze školní lavice. Jaký byl Karel student? Opisoval? „Začalo to tím, že je skvělý imitátor,“ překvapí nás svým sdělením. Co předvede slavík národa za imitace?
A jak je na tom Karel s hlasivkami? „Ten přijde jen ve chvíli, kdy je zle,“ okomentuje situaci lékař, který se mu věnuje dvacet let. „Pan doktor zachránil už mnoho představení,“ přizná zpěvák.


Další hosté ve studiu už budou zejména známé tváře a Karlovi kolegové. Ale takoví, kteří s ním nejsou každodenně. Až z USA si paní Bohdalová nechala do studia dovézt talentovaného houslistu Jakuba Třasáka, s nímž Karel vystupoval, když byl Jakub ještě kluk. Karla Gotta potěší i Michal David nebo José Carreras a další vzácní hosté!


Skupina Nightwork nezklame svým vtipem a originalitou. Jaký mají mladší kolegové vztah k naší stálici a jak na nejpopulárnější českou kapelu zareaguje on sám? Jak se chová Karel ke svým pěveckým a hereckým kolegům? A kdo jiný ho ještě navštíví? Dívejte se! Nahlédněte do života »zlatého hlasu z Prahy« již v pátek 5. října od 20 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353