Komedie Šťastný nový rok s Bartoškou, Prachařem a Vašáryovou už na Vánoce

O letošních Vánocích se v kinech objeví zimní romantická komedie Šťastný nový rok s Jiřím Bartoškou, Jakubem Prachařem, Táňou Pauhoufovou, Zuzanou Norisovou, Emílií Vašáryovou, Jánem Koleníkem, Tomášem Maštalírem a dalšími…

Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého. O tom diváky přesvědčí zimní romantická komedie Šťastný nový rok, který do českých kin vstoupí 26. prosince, tedy v době svého děje. Příběh filmu totiž začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok.

V pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí, i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh, na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. Vedle romantiky a zábavy přinese film do kin i herce – na horách se sejde Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský nebo Gabriela Marcinková.

Film se natáčel přímo v Tatrách, které se staly jedním z důležitých a také disciplinovaných herců. „Měli jsme opravdu štěstí, když jsme potřebovali slunce, tak svítilo slunce, když se nám hodil sníh, tak sněžilo. Celé natáčení probíhalo podle plánu a to je při filmování na horách vzácnost,“ popisuje producentka Adriana Kronerová.

Lyže, sáně a ztřeštěné situace obstarává mladší herecké obsazení, svou roli má ve filmu i živý medvěd. Emília Vašáryová a Jiří Bartoška vnášejí do filmu nadhled a noblesu. „Kdepak lyže! Já a Emília ve filmu jenom chodíme,“ sliboval s úsměvem Jiří Bartoška během představení filmu v létě v Karlových Varech. V českých kinech bude komedie Šťastný nový rokod 26. prosince.

Podívejte se na první ukázku zde:

https://www.youtube.com/watch?v=shmoF1iIgMQ&list=PLMjX-mAaDj_nkTJy1xsayxPvPxShqKSmX&index=2&t=0s

Foto: IdoPR


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353