Klip Vyprávím zpěváka Jena boduje na internetu! Podívejte se na něj

Pouhý měsíc stačil Jenovi k tomu, aby se svým klipem Vyprávím na YouTube překročil hranici 200 tisíc shlédnutí. V klipu hraje i herečka Sara Sandeva, známá z filmu Po čem muži touží nebo seriálů Ulice či Rapl. Ta se hraní ve videoklipech vyhýbá, ale v případě Jena udělala výjimku: „Honza je můj blízký kamarád a chtěla jsem jeho tvorbu podpořit,“ říká herečka.

aDnBoBVY

Vyprávím je Jenův již třetí videoklip během tří měsíců. Předtím stihl natočit úspěšný klip ke skladbě Stoupáš a také komornější Optický klam s baletkou. Se svým posledním singlem, již zmíněnou skladbou Stoupáš, zabodoval v playlistech rádií Kiss, ČRo Radiožurnál a v hitparádě na TV Óčko. Současně je vítězem Youtube festu za nejlepší klip a autorem písničky Ztracená pro youtuberku Shopholic Nikol.

muHP1_7L

Na rok 2019 má Jen nachystanou celou řadu aktivit. „Mám v plánu vydat deset nových písní, z toho i jeden duet, natočit další čtyří videoklipy a také vydat první EP,“ říká Jen, který momentálně tráví zimní měsíce v Austrálii. I tam však pilně pracuje na svojí tvorbě a skládá nové písně.

Na klip se podívejte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=w54VZqwIz2s

Více infa: http://www.jenmusic.cz

rhJY8IaH

Foto: Benjamin Buttler


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353