Klára Vytisková čeká třetí dítě!

Zpěvačka Klára Vytisková pořadu Showtime televize Prima během natáčení svého koncertu exkluzivně prozradila, že čeká třetí dítě!

Kláro, v březnu jste vydala nové album. Už několikrát se překládal jeho křest. Nyní je termín plánovaný na 25. listopadu, jak to tedy bude?

Vypadá to bledě, což je asi všem jasný. Ten křest prostě nebude, ale já jsem to vyřešila jinak, protože si strašně cením fanoušků, kteří to mají naposlouchaný a chtěli by to slyšet naživo. Tak jsme se rozhodli jim tady v prázdným Meetfactory, kde normálně stojí lidi, natočit lajfko.

 

O čem je vaše nové album?

Je o tom, že bychom měli respektovat sami sebe. Každá z dcer je moje múza a vždycky mi nahodí nějaké téma, který zpracovávám na desce. Většinou mám dceru a pak desku. Jsou mou velkou inspirací. Dávají mi velký zrcadlo. Řekla bych, že mě mateřství posouvá dál, že si najednou uvědomuju spoustu věcí. A emoce, který jsou v tom mateřství, tavím do písniček.

Máte dvě dcery a nikdy jste se netajila s tím, že byste si přála třetí dítě. Tak jak to vypadá?

Vím, na co narážíte. Aktuálně to vypadá dobře. Ještě nikde jsem to neřekla, protože teď je jednoduchý to skrývat. Čekáme další miminko a jsme hrozně šťastný, protože jsme s manželem chtěli další miminko. Je to pro nás důležitý. Milujeme ty společný snídaně a měli jsme pocit, že ještě nejsme kompletní parta, a tak čekáme dalšího člena do týmu.

 

Gratulujeme! Víte, jestli to bude kluk nebo holka, a máte už vybrané jméno?

Náhodou to vím, ale ještě to neprozradím, protože to s manželem musíme nějak zpracovat. Myslela jsem si, že budeme mít tři holky, protože u nás v rodině jsou samé holky… Už tu informaci čerstvě máme, ale ještě si ji necháme pro sebe.

Kdy máte termín porodu?

V druhé půlce března.

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353