Klára Kolomazníková vyrazila s dcerou Valinkou na party

Poslední lednový den proběhlo v lékárně Lloyd modřanské polikliniky, kterou v poslední době zviditelnil hlavně její bývalý prezident, dnes vězněný MUDr. Jaroslav Barták, zábavné odpoledne pro děti. Záštitu nad akcí věnovanou doplňku stravy pro děti s názvem Apo-laktík převzala cvičitelka Hanka Kynychová, která kolemjdoucí děti bavila celé odpoledne. Rozhodně nejmladším účastníkem akce byla dvouměsíční Valinka zpěvačky Kláry Kolomazníkové, o kterou se vzorně staral také tatínek.


Na pomoc si pozvala například děti z Dětského domova Staňkov. Ty předvedly dvě ukázky tanců, s nimi úspěšně vystupovaly v loňském ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Děti si před lékárnou ale užily také program s klaunem Mirečkem a jeho pomocníky, malování na obličej či dětský koutek.
Hanku na akci doprovodily všechny tři její děti – Filip a dvojčata Saša a Sofinka. Mezi VIP hosty se objevila také například Iva Jirešová s dcerou Sofií, která hrdě ukazovala vysvědčení se samými jedničkami. Kromě řádění na dětském odpoledni pak měla od maminky za skvělé školní výsledky slíbenou také nějakou odměnu.
Zamilované hrdličky Martina Gavriely s přítelem Marcusem Tranem se od sebe nemohli odtrhnout, jelikož je zanedlouho čeká měsíční odloučení. Dokonce s sebou nevzali ani Martininy děti, Antonia a Jessicu, neboť z lékárny spěchali na další společenskou akci. Playmate Gavriely také vyvrátila fámy o svém údajném těhotenství, nečekaná pracovní náplň jí totiž ani početí potomka prozatím nedovolí. Ve vysokém počtu dorazila rodina Decastelových, moderátorka Eva Decastelo s sebou vzala syny Michala a nevlastního Eliáše, včetně jeho maminky Štěpánky Decastelo.


Sekci muzikálu Děti ráje, jehož největší hity roztancovaly téměř všechny přítomné, zastupovali rodiče Míša Nosková, kterou doprovodila dcerka Eliška a také Bořek Slezáček. Ten se dobelhal o berlích, neboť nedávno podstoupil operaci nohy. I tak vzal s sebou partnerku Žanetu a syna Kolju, s nímž si zatancoval.


Během odpoledne představila Hanka Kynychová také své připravované DVD s cvičením pro děti, na kterém se podílejí mimo jiné i zpěváci Zbyněk Drda, Michaela Sejnová a Míša Nosková. Plno spokojených dětských tváří bylo ten den největší odměnou. A odměněny byly opravdu všechny děti. Ať už ochutnávkou Apo-laktíků, několika vystoupeními zpěváků, tanečními show, klaunským programem, obrázky na obličeji, nebo třeba dárečky, které získaly děti se samými jedničkami na vysvědčení.

Foto: Archiv Hanky Kynychové


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353