Klára Jandová: Těším se na jezevčíkářský tábor!

Seriál televize Prima Cesty domů je stále úspěšnější. Nyní si sice dopřeje prázdninovou přestávku, ale než se tak stane, vyzpovídali jsme jeho herecké hvězdy na téma dovolená. Kde se jim líbilo, na jakou dovolenou neradi vzpomínají a kam plánují vyrazit letos? Máte mezi svými oblíbenými historkami nějakou z dovolené? Kde se vám líbilo a kam by jste už nikdy nejeli?


Klára Jandová, jinak zdravotní sestřička Helča, přiznává, že pro ni je každá dovolená šílená hned v začátcích, protože má hrůzu z toho, že nezvládne zabalit nebo že něco zapomene doma. „Ale pak se mi tam líbí a jsem šťastná, že přijdu na jiné myšlenky a odpočinu si. Ať je to u nás na horách nebo někde v cizině. Když to jde, beru s sebou i své pejsky – jezevčíky. Co podniknu letos v létě, nevím, vím jen to, že mě čeká jezevčíkářský tábor a na něj navazující nějaké další akce,“ říká Klára Jandová.

Zítra: režisér Jiří Adamec

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353