Klára Doležalová má koronavirus! V Hlavních zprávách ji vystřídá Fialová s Brousilem

Moderátorka Hlavních zpráv CNN Prima NEWS Klára Doležalová onemocněla covidem-19. Izolovala se proto doma a zotavuje se. Dnešní zpravodajskou hodinu tak uvede netradiční dvojice Markéta Fialová a Jaroslav Brousil. Klára naštěstí nemá závažný průběh nemoci.

„Naštěstí zatím nemám nijak dramatický průběh. Mám jen lehce zvýšenou teplotu a rýmu. Izolovala jsem se doma a ležím v posteli. Ono to ani jinak nejde. Připadám si totiž, jako když mě kousla moucha tse-tse. Jsem strašně unavená a pořád bych jen spala,“ říká Klára Doležalová.

Zároveň chce podpořit všechny, které koronavirus zasáhl silněji a mají například dýchací potíže nebo musí být v nemocnici. „Chtěla bych všem lidem vzkázat, ať jsou opatrní. Zvlášť v tomhle předvánočním období plném spěchu a nákupů. Ne každý má štěstí na lehký průběh jako já a zdraví je to nejcennější, co máme. Myslím na všechny, kteří mají těžký průběh nemoci,“ vzkazuje Klára Doležalová, která se vyfotila v posteli, jak symbolicky drží palce všem s vážnějším průběhem covidu-19.

Na Primě a CNN Prima NEWS se kvůli onemocnění Kláry představí dvojice, kterou diváci v rámci Hlavních zpráv ještě neměli možnost vidět, Markéta Fialová a Jaroslav Brousil, který se věnuje uvádění kontinuálního zpravodajství během dne. „Na dnešní vysílání s Jaroslavem Brousilem se těším. Mimo kamery spolu pracujeme už dlouho a známe se. Je to šikovný kolega. Budeme určitě trochu netradiční dvojice, ale doufám, že nabídneme divákům Hlavní zprávy takové, jaké je mají rádi,“ říká Markéta Fialová, která se pousmála nad tím, že jsou s Jaroslavem Brousilem úplně jiná generace. Oba se na své dnešní společné poprvé těší.

„Markéta je skvělá a zkušená moderátorka, která na Primě mimo jiné moderátorský tým učí a pomáhá svým kolegům ve zdokonalování. Mám radost, že se v Hlavních zprávách objevím právě po jejím boku,“ říká Jaroslav Brousil. To, jak jim dnešní vysílání půjde, můžete sledovat v tradičním čase. Hlavní zprávy začínají v 18.55 hodin na Primě a CNN Prima NEWS.

 

Foto: TV Prima