Kdo je tohle rozesmáté miminko? Maminku znáte z televize

Dvě krásky! Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová přesně měsíc po porodu posílá fotografie malé Emily. Ta během měsíce přibrala kilo a půl a je jasné, že Sandra je skvělou maminkou.

IMG_1029

Jediné s čím jsme trochu bojovaly, bylo kojení, ale to už je naštěstí taky na dobré cestě,“ přiznává Sandra. Emily se narodila ve čtvrtek 10. srpna. Měsíc neskutečně utekl. Emily přibrala skoro kilo a půl, už jsme se při běžných činnostech krásně sehrály a taky jsem díky ní začala chodit více ven na procházky, což prospívá nám oběma,“ směje se Sandra.

IMG_0998

Kdy si s Emily nejvíc užívá? Nejkrásnější chvíle jsou po kojení, když se jen tak tulíme nebo kdykoliv, když vidím, jak je spokojená a usmívá se na nás,“ říká o Emily Sandra. A už ví, kdy se vrátí na obrazovky Primy? Co se týká návratu do práce, zatím žádné datum stanovené není. Momentálně jsem moc ráda, že můžu být mámou na sto procent a užívat si Emilčiny pokroky,“ směje se Sandra.

IMG_0852 IMG_1038 IMG_1139

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353