Kateřina Stočesová sháněla dárek k ročním narozeninám dcery

Na mimořádnou projekci letní komedie Jak porodit a nezbláznit se přišla celá řada českých VIP rodičů, prarodičů, ale i budoucích rodičů, kteří měli jedinečnou příležitost se příjemně pobavit, a to tentokrát bez dětí! Každý si potřebuje čas od času odpočinout a udělat si čas jen sám pro sebe. Pokud má navíc člověk děti nebo vnoučata, platí to dvojnásob. A k čemu by jinak byli dědečkové, babičky a chůvy? Jejich »služeb« využili v úterý například Jana Adamcová, Lucie Benešová, Jitka Čvančarová, Lucie Králová nebo Kateřina Stočesová, která sháněla dárek k ročním narozeninám dcery. Děti ovšem zůstaly doma a dospělí mohli pohodlně relaxovat v kině.


Společnost Babiez své klienty ráda rozmazluje a proto pro ně uspořádala mimořádné představení. Proč je partnerem filmu je celkem jasné. Stejně jako herci ve filmu, tak i klienti řeší denně nejrůznější problémy, které s těhotenstvím a mateřstvím souvisejí. Film sklidil u publiku velký úspěch, jelikož všem připomínal situace, které jako rodiče velmi dobře znají. Večer bez dětí znamenal pro celý sál velký oddech a především zbavení se veškeré nervozity a ostražitosti, kterou čas strávený s dětmi přináší. Aby se však potomci na své rodiče nezlobili, dostali pro ně rodiče při příchodu dáreček.
V rámci večera byl navíc pokřtěn nový a současně nejrozsáhlejší průvodce pro spokojený a šťastný život s dítětem s názvem Děti. Katalog nebyl pokřtěn tradičně šampaňským, ale kojeneckou vodou, která byla pro tuto příležitost mnohem vhodnější. A jak si svůj den užili přítomní rodiče? „I když jsou naše děti již trochu větší, mám s Babiez ty nejlepší zkušenosti. Doslova kdykoliv a ihned vyřešili jakoukoliv drobnost a Jirkovi vždy s ochotou zapůjčili vše, co potřeboval k natáčení seriálů,“ uvedla Jana Adamcová.


„Společně s Alešem se vydáváme do společnosti velmi výjimečně. Ale nabídku na atraktivní film jsme neodmítli také z důvodu, že jsme před představením měli dostat katalog dětských výrobků. Naše Annemarrie měla v sobotu první narozeniny a tak jsme chtěli vybrat něco, čím bychom udělali radost jí i sobě. Náš Enýsek nám dělá opravdu obrovskou radost,“ řekla hrdě Kateřina Stočesová. Smůlu měla Eva Decastelo, která i se svými dětmi v den představení onemocněla.

Foto: Archiv Babiez


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353