Kateřina Hrachovcová: Valentýna si můžeme udělat každý den

Slavíte svátek sv. Valentýna? Nebo je pro vás lásky čas spíš 1. květen? Na to jsme se zeptali herců, ale i hereček, z primáckého seriálu Přístav.

Zounar

 

Martin Zounar
Každý den, kdy můžu dát milované osobě a člověku, na kterého myslím, kytičku, využívám. A je mi jedno, jestli je to zrovna svátek zamilovaných, nebo není, jestli je to svatý Valentýn nebo Fridolín, nebo se ten svátek jmenuje úplně jinak. Kytky dávám rád, protože ženám sluší, a nosím je jak Simoně, tak Claudii. Jsem šťastnej, když můžu ženě udělat radost nejen kytičkou, ale i jakoukoliv jinou pozorností.

Lexa

Petr Lexa
Já svatého Valentýna neslavím. Když někoho miluju, vnímám jako svátek každý okamžik a nepotřebuju k tomu nějaký konkrétní den v roce. S časem lásky mám ale spojený spíš 1. květen, než 14. únor. Ale jak už jsem řekl, když mám přítelkyni, náš vztah slavím každý den. Momentálně ale nemám s kým slavit. (smích)

Novak

Radim Novák
Neslavím ho, ale protože mám svou novou manželku, tak je pro mě svátek každý den. Zkrátka svátek nonstop. Čím například manželku překvapím a udělám jí radost? Večeří, kterou sám uvařím. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. (smích)

Hrachovcova

Kateřina Kaira Hrachovcová
Svatý Valentýn vnímám spíš jako nějakou pomůcku, která má lidem připomenout, že někoho mají rádi. Připomenout jim, že mají být víc laskaví, vzpomenout si na někoho, obejmout ho, udělat mu radost. Je na každém, nakolik ho slaví, nebo se mu brání. Já myslím, že Valentýna si lze udělat i v jakýkoliv jiný den, kdykoliv, každodenně. I sám se sebou a sám pro sebe.

Kocianova

Kristýna Kociánová
Co budu dělat na svátek svatého Valentýna? Nevím a ani to nijak neřeším. Mám ráda 1. máj a na něj se těším. Je mi jedno, kde budu a jestli ho budu slavit. Hlavně ať je hezky.

Zelenska

Olga Želenská
Co já a Valentýn? Odpověď je jednoduchá: Nic. Vůbec ho neslavím. Přijde mi jako úplně hloupý svátek.

Dejdar

Martin Dejdar
Ano, myslím, že každý důvod k oslavě je poslední dobou dobrý. A proč neslavit, když je tím důvodem láska? Samozřejmě pokaždé vymyslím nějaký originální valentýnský dárek nebo překvapení. Ale jaké, neřeknu. Ať si každý vymyslí své. Co by to bylo za originální překvapení, kdyby o něm každý věděl, no ne?

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd