Karel Šíp v charitativní Všechnopárty vyzpovídá Karla Gotta

Zábavný pořad Všechnopárty se i letos spojí s nadací Konto Bariéry. Pozvání do speciálního benefičního dílu, věnovaného pomoci lidem s hendikepem, přijali zpěvák Karel Gott, kuchař Roman Vaněk a boxerka Fabiana Bytyqi. Moderátor Karel Šíp vyzpovídá své hosty v pátek 9. listopadu od 21.30 hodin na ČT1.

23.10.2018, Divadlo Semafor, Natáčení charitativního dílu Všechnopárty, Praha 6

Po premiéře z minulého roku se tak i během následujícího pátečního večera mohou příznivci humorných skečů Karla Šípa a jeho hostů příjemně pobavit a zároveň pomoci druhým.

23.10.2018, Divadlo Semafor, Natáčení charitativního dílu Všechnopárty, Praha 6

„Charita a Česká televize k sobě patří už léta. Nové je to, že Konto Bariéry dostalo šanci propojit se s jedním z nejsledovanějších pořadů na obrazovce. Všechnopárty sleduje pravidelně více než 900 tisíc diváků a ti všichni se už druhým rokem dozví od Karla Šípa, že mohou podpořit Konto Bariéry zasláním dárcovské SMS,“ shrnujeředitelka Konta Bariéry Božena Jirků a dodává: „V loňském roce se podařilo během pořadu získat téměř milion korun. Letos bychom chtěli třeba i víc. A možná se to díky Karlovi Šípovi a skvělý hostům podaří.“

23.10.2018, Divadlo Semafor, Natáčení charitativního dílu Všechnopárty, Praha 6

Konto Bariéry je charitativní sbírkou fungující již pětadvacet let. Za čtvrt století se i zásluhou spolupráce s Českou televizí podařilo vybrat finanční prostředky například na bezbariérové úpravy škol, bytů a dalších veřejných budov a prostor, či na rehabilitační a kompenzační pomůcky.

 

Foto: Česká televize