Karel Gott připravil pro své fanoušky vinylový vánoční dárek i s autogramem

V pátek 16. listopadu 2018 vyjde novinkové album Ta pravá Karla Gotta na vinylové desce! Kompletní obsah úspěšného cédéčka byl převeden do formátu gramofonové desky, která činí z titulu nový zážitek. LP je vybaveno texty písní a aktuálními fotografiemi Ondřeje Pýchy. Vydání novinky Karla Gotta na vinylu dává také mimořádnou příležitost všem opravdovým fanouškům: prvních pět set kusů LP je vlastnoručně zpěvákem podepsáno.

Karel_Gott_TaPrava_Zlata-deska

Tucet písniček na albu Ta pravá je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a letos pro ně přišel ten správný moment. Tou pravou je ovšem také původní domácí píseň, kterou Gottovi »na tělo« napsal zpěvák a skladatel Marek Ztracený. Písnička se s úspěchem zařadila mezi největší hity Karla Gotta a stejnojmenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube již přes 3.300.000 zhlédnutí.

Karel_Gott_Zlatadeska_Supraphon

Dvaačtyřicetinásobný slavík Karel Gott pokřtil svoji novinku jen pár dnů před začátkem letních prázdnin v pražské Malostranské besedě. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený a Karel Gott již na křtu převzal za úspěšný prodej CD od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! Tuto událost nyní připomínáme v krátkém ohlédnutí na YouTube: https://youtu.be/Sgi7e-6g7vc

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=biehrnLYZFg&start_radio=1&list=RDbiehrnLYZFg

VINYL_Karel-Gott_Ta-prava_2018

Multilink: https://KarelGott.lnk.to/TaPrava

Foto: Supraphon