Karel Gott je už zase zlatý

Dvaačtyřicetinásobný slavík Karel Gott pokřtil v pražské Malostranské besedě své nové album Ta pravá. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený, který napsal titulní skladbu. Karel Gott přímo na křtu převzal od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! Spolu s ním jí rovněž získali producenti Petr a Pavel ORM. Slavnostní křest alba moderoval Libor Bouček a mezi hosty se objevila také zpěvačka Dasha, která na novém albu s Karlem Gottem nazpívala duet Sám Bůh ví jen.

Marek-Ztraceny_Gott-Karel_TaPrava

Album vznikalo postupně pět let a repertoár je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve. Mezi coververzemi jsou mimo jiné skladby You’ll Be In My Heart, Can’t Take My Eyes Off You, When I Need You či Hot Stuff. České texty napsali Miloš Skalka, Eduard Krečmar, Zdeněk Borovec, Jaroslav Machek, Pavel Cmíral, Richard Bergman, Michael Prostějovský či písničkářka Radůza.

Karel_Gott_Zlatadeska_Supraphon (2)

Na titulní píseň Ta pravá vznikl videoklip v nápadité režii Martina Paseckého. Prolíná vzpomínky Karla Gotta s jeho žhavou současností. Videoklip je na YouTube velmi úspěšný a momentálně se nachází v TOP 10 v kategorii Trendy, kde boduje jako první hudební video mezi příspěvky významných youtuberů s mnoha fanoušky.

Gott-Dasha_TaPrava-krestCD

Multilink Karla Gotta zde: https://KarelGott.lnk.to/TaPrava

Podívejte se na nový klip Karla Gotta zde:

https://www.youtube.com/watch?v=biehrnLYZFg&start_radio=1&list=RDbiehrnLYZFg

Gott_Petr-Pavel-ORM Gott_Karel_Supraphon Dasha_Gott_2018-krestCD

Foto: Supraphon / Martin Kubica