Kapela Like-it má nový klip Křídla jehož hlavním hrdinou je herec Štěpán Kozub

Loňský rok byl pro kapelu Like-it, čtveřici kamarádů z Vysočiny, úspěšný. Jejich skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní kapela přichází s novým videoklipem k nejnovějšímu singlu Křídla. Hlavní roli si v něm zahrála ostravská legenda, herec Štěpán Kozub.

Natáčení klipu probíhalo na střeše pražského klubu Roxy a realizace se ujal tým okolo reklamního režiséra Daniela Růžičky. „Počasí se nad očekávání vydařilo a vše proběhlo bezproblémově a na čas. Oceňujeme především profesionalitu lidí, kteří měli klip na starosti. Natáčení jsme si moc užívali. Taky bychom moc chtěli poděkovat Štěpánovi, kterej byl naprosto úžasný,“ uvedl frontman kapely Dominik Kříž.

Ústřední postavu klipu, ušlápnutého mladíka, který se nakonec přece jen odváže, si zahrál herec Štěpán Kozub. „I přes všechnu pracovní vytíženost, kterou teďka mám, jsem moc rád na natáčení kývnul a přijel. Líbí se mi, jak je písnička pozitivní. Navíc s klukama bylo super spolupracovat, jsou mladí a plní energie, fandím jim,“ uvedl Štěpán, který na natáčení dorazil vlakem z jeho rodné Ostravy.

„Písničky odjakživa píšeme spolu, někdo donese nápad a s ním se dál pracuje, až je z toho celek, na kterém se podíleli všichni. A tak je i to v případě Křídel. Singl jsme připravovali v průběhu minulého roku a postupně jsme ho pak vychytávali během koncertování,“ upřesnil Dominik, jak písnička vznikala.

Kapela aktuálně pracuje na svém debutovém albu, které by mělo vyjít letos na podzim. Křest desky je naplánován na 4. prosince 2020 v třebíčském klubu Roxy.

Na klip Křídla se můžete podívat zde:

https://youtu.be/4kmgp4lkD8I

 

O Like-it:

Like-it je česká pop-rocková skupina, která vznikla v Třebíči. Do širšího podvědomí se dostala díky singlům Nádech a Mrazí, které se staly hity ve většině tuzemských rádiích. Písnička Mrazí se dokonce objevila v pokračování filmu Špindl 2. Mají za sebou dvě turné s kapelou Chinaski, kde hráli jako předskokani. V minulosti se úspěšně umístili v několika hudebních soutěžích a dále se umístili i v anketě Český Slavík.

Členové:

Dominik Kříž – zpěvák

Pavel Jansa – bubeník

Marek Vejtasa – basák

Dan Dukovský – kytarista

 

Více infa: www.like-it.cz

 

Facebook: www.facebook.com/Like.it.official/

 

Foto: www.brainzone.cz