Kámošky Černocká a Tomsová vyrazily do kina

Očekávaný snímek s názvem Ghost in the Shell, v hlavní roli s kráskou Scarlett Johansson, se dočkal své slavnostní premiéry v Praze. V kině IMAX, zaplněném do posledního místa, jste mohli vidět i řadu známých osobností. Toto akční sci-fi navštívila i zpěvačka Petra Černocká s její dlouholetou kamarádkou, legendární hlasatelkou, Marií Tomsovou. Mezi dalšími hosty nechyběl ani kreslíř komiksů Jonáš Ledecký, herečka Bára Mottlová, zpěvák Kryštof Michal, zpěvačka Natálie Kocábová nebo Česká Miss Andrea Bezděková.

Petra Černocká Marie Tomsová IMAX
Kultovní japonské anime Ghost in the Shell se stalo základním inspiračním pilířem pro legendární trilogii Matrix. Teď přišel čas, aby tahle kyberpunková perla sama zazářila na filmovém plátně. Využila k tomu režiséra Ruperta Sanderse a hlavně Scarlett Johansson, jednu z nejlepších hereček své generace, která navíc v Lucy a Avengers předvedla, jak dokážou být její hrdinky nebezpečné.

Kryštof Michal se synem IMAX
Na kyber svět ze vzdálené budoucnosti byla zvědavá i nestárnoucí zpěvačka a herečka Petra Černocká. Společně se svoji dlouholetou kamarádkou Marií Tomsovou se vydaly vstříc novým technologiím, které kino IMAX nabízí a hravě zapadly mezi mnohem mladší návštěvníky premiéry. Kryštof Michal, stejně jako Natálie Kocábová, si užili premiérový večer se svými ratolestmi, které jim již brzy přerostou přes hlavu.

Natalie Kocábová IMAX

Foto: IMAX


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353