Kabáti vyrazí na halové turné! Víme víc!

Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců října a listopadu roku 2017 na halové Turné. Turné má s ohledem na svůj technický rozsah neuvěřitelných devatenáct koncertů.

kabat-2017-logo
V rámci turné jsou naplánovány i dva koncerty na Slovensku. Tam by konkrétně měla být show k vidění ve Steel Aréně v Košicích a pro Kabát premiérově v Bratislavě na stadionu Ondreja Nepelu. Je to asi jediný novodobý velký stadion, kde Kabát ještě nevystupoval!
Přibyla i nová města, jako Chomutov, Třinec nebo Znojmo, kde sice opticky kapacity na tak velké koncerty nejsou, ale Kabát by rád tuto svou show přivezl i do těchto »menších« měst. Byť to z pohledu pořadatele ekonomicky nejsou atraktivní místa, nechce se kapela omezit jen velká, relativně »tutová« krajská města, ale chce přivézt koncerty co nejblíže ke svým fanouškům.

kabat-2017-scena
Kromě jasných hitů, které kapela »naskládala« za dobu své existence, bude v play listu asi nejvíce rezonovat tvorba z posledního řadového alba Do pelka / Do nebe. Kabát se vrací ke svému oblíbenému uspořádání koncertu doprostřed hal. Show by měla být interaktivní, a oproti předchozím koncertům uprostřed nabízí pro fanoušky tohoto »modelu« novinku. Je to stání přímo u pódia, v samotném srdci scény. Zde bude kapela tzv. téměř na dosah.

kabat-tour-2017-billboard-510x240-final-s-terminy

Foto: Kabát


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353