Jitka Asterová: Za sexuální guru se už dávno nepovažuji

Herečka Jitka Asterová, fitness trenérka Hanka Kynychová a zpěváci Josef Laufer a Milan Drobný se objevili ve Fusion hotelu jako kmotři již páté knížky Jitky Ludvíkové s názvem Devět let natvrdo. Spisovatelka břitkým humorem vtipně nepopisuje nic z vězení, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale glosuje vztahy mezi muži a ženami, vztahy v rodině, patálie s dětmi. A právě z herečky Jitky Asterové jako jednoho z kmotrů měla spisovatelka velikou radost, protože ji považuje za sexuální guru a odbornici na partnerské vztahy.

josef-laufer-a-jitka-asterova-dsc_5473
„Za sexuální guru se už dávno nepovažuji, protože moje práce na toto téma je už minulostí. Knížku si ale určitě ráda přečtu. Děti jsem vychovávala sama, tak vím, co je to vozit děti denně do školy a starat se. Kolikrát jsem si tu samotu i obrečela,“ vyprávěla Jitka Asterová a se smíchem pokračovala: „mělo to jednu velikánskou výhodu. Výchovu mých dětí mi neměl kdo kazit!“

marek-knourek-v-akci-dsc_5533
Josef Laufer prozradil, že děti vychoval snad dobře a k tomu samému se přihlásil i Milan Drobný. Ten navíc prozradil, že mu zanedlouho vyjde CD se světově známými operními áriemi, které nazpíval. Hanka Kynychová si výchovou dětí prošla také, takže byla ve správnou dobu na správném místě a knihu též pokřtila.

kmotri-krti-dsc_5496
Jako překvapení pro spisovatelku byl připraven dárek v podobě kulturistické show, kterou předvedl mistr ČR a vícemistr Evropy a světa v naturální kulturistice Marek Kňourek. Křest knihy odmoderoval zpěvák a producent Martin France a od spisovatelky Ludvíkové dostal informaci, že pokud půjde vše hladce, v příštím roce by měla vyjít její další, v pořadí již šestá kniha.

milan-drobny-a-hanka-kynychova-dsc_5477 jitka-ludvikova-josef-laufer-a-jitka-asterova-dsc_5486 hanka-kynychova-a-marek-knourek-dsc_5572

Foto: Martin Production