Jiřina Bohdalová prozradila dietu, která opravdu funguje: Nežeru!

Ona se stala se nekorunovanou královnou komiček, on králem kutilů. Místo aby si užívali zasloužený odpočinek, riskují jako zamlada! Jiřina Bohdalová přitom za pár dní oslaví jednaosmdesáté narozeniny. Pracovní nabídky se jí jen hrnou, a tak si naordinovala drsnou dietu. A zatímco populární herečka jen září, Přemek Podlaha za svou mladistvou nerozvážnost zaplatil bolestivým zraněním.


O tom, že by se Jiřina Bohdalová chystala do hereckého důchodu, nemůže být ani řeč, právě naopak! Těší se nejen přízni televizních diváků, ale i opačného pohlaví. Na farmářských trzích na náměstí Republiky na ni mohli nechat oči nejen tamní prodejci, ale i starosta a místostarosta Prahy 1.
Jeden z ctitelů dokonce neváhal a uvázal herečce kytici z jejích oblíbených frézií. Přítomné ženy mohly jen závistivě přihlížet a ptát se, jak to ta »Bohdalka« dělá, že vypadá stále tak dobře. „Strašně ráda jím, na dobře uvařeném jídle si vždy pochutnám. Ale musím se hlídat. Zrovna tady bych ochutnávala až do bez vědomí, ale bohužel držím zrovna dietu,“ svěřila se Bohdalová, která neváhala svůj tajný recept prozradit. „Je to léty prověřený model, který opravdu funguje, a to nežrat,“ dodala s úsměvem.


To jejímu kolegovi Přemkovi Podlahovi, se kterým farmářské trhy každoročně zahajuje, příliš do smíchu nebylo. Prasknul mi kloub, trochu jsem to přehnal a tahal jsem strašně těžký věci. Naštěstí se to dobře hojí, bylo to jen na tři stehy,“ odhalil příčinu obvázaného ukazováčku moderátor. Ten v sobě zarputilého kutila a zahrádkáře nezapřel ani v centru rušné metropole. „Kdo někdy vypěstoval na zahrádce rajče, ví, o čem mluvím. Chutná nesrovnatelně s tím koupeným v supermarketu. Proto přeju nejen farmářům, ale i pěstitelům a prodejcům, kteří přicházejí s čerstvým zbožím, ať už s ovocem, zeleninou, masem nebo květinami, aby jich bylo co nejvíce. Aby neutíkali a naopak se snažili rozšířit svůj sortiment,“ vzkázal Podlaha.

Foto: Farmářské trhy Prahy 1