Jiří Langmajer svlékl kalhoty! Podívejte se, co pod nimi nosí

Všem fanynkám Jiřího Langmajera se splnily jejich nejdivočejší sny. Oblíbený herec totiž bez ostychu předvedl, co nosí pod kalhoty. A pokud se jeho fanynky dodnes dohadovaly, jestli trenýrky nebo slipy, už mají jasno.

IMG_7407
Langmajer se ale nesvlékl bezmyšlenkovitě. Vše bylo v rámci jeho nové role v chystaném muzikálu Ať žijí duchové, ve kterém ztvární roli lascivního Mistra, před kterým neuteče žádná sukně. A z produkcí pořízených fotografií je zřejmé, že přestože mají mladé herečky ve scénáři, že před ním mají utíkat, Langmajer je místo odpuzování přitahuje.

IMG_7408
Idol Dívčích srdcí několika generací Jiří Langmajer tak sice za necelé tři měsíce oslaví půlstoletí, o své pověstné lišáctví, kterému v minulosti jistě podlehla nejedna dívka, stále nepřišel. A svůj dar zapůsobit na každou ženy v okruhu kilometrů čtverečný může konečně použít, aniž by hrozilo, že si na něj doma posvítí herečka a jeho partnerka Adéla Gondíková.

IMG_7406
Zvládne bývalý seladon Langmajer zahrát roli lascivního Mistra v muzikálu Ať žijí duchové, jenž bude mít premiéru již 23. dubna, aniž by přišel o přízeň svých fanynek? Věříme, že ano, protože již z fotografii je zřejmé, že i jako chlípný Mistr je kouzelný a neodolatelný.

Foto: muzikál Ať žijí duchové

1920x1080px_osudy_hvezd


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353