Jeníčková s Matáskem rozjeli divoký mejdan

Tohle byla jízda! Nejdřív panáky, pak pivo, žhavé polibky se dvěma muži a nakonec odhodila stud i podprsenku! Herečka Eva Jeníčková se opět objevila v oblíbeném primáckém seriálu Polda a hned to pořádně rozjela.

Polda 2

Přijela totiž na oslavu narození vnoučete. Jenže oslava se zvrhla v pořádný mejdan, a jak přiznal hlavní hrdina, Polda David Matásek, opravdový alkohol při natáčení byl zakázán. Místo whisky pouze ledový čaj a místo pořádného piva jen to nealkoholické. I když to bylo pro Evu Jeníčkovou, která přiletěla kvůli natáčení z Los Angeles první setkání po delší době s Davidem Matáskem, žádná oslava se nekonala.

Polda 17

V baru zhoustnul umělý dým, falešný alkohol tekl proudem, hudba na plný pecky nehraje, ale muselo to vypadat věrohodně! Společnost mi dělali Eva Jeníčková, Jirka Vyorálek a Ondra Pavelka, takže jak jinak,“ prozradil Matásek.

Polda 21

Jakmile se totiž dotočilo v baru, museli rekvizitáři vše uklidit a pokračovalo se v dalším natáčení na jiném místě. Přesto to na záběrech z natáčení vypadá věrohodně tak, že se toho herci opravdu nebáli a jeli jednu rundu za druhou.

Polda 26

My jsme si s Davidem při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ směje se Eva.

Foto: TV Prima