Jaroslava Obermaierová dnes slaví narozeniny! Víme, kde a s kým je oslaví

Herečka Jaroslava Obermaierová, představitelka drbny Vilmy Nyklové z nekonečného seriálu Ulice, dnes slaví 72. narozeniny. Loni na podzim si nešťastně v lese zlomila kotník a byla na několik měsíců v pracovní neschopnosti.

MJP15-041-3078_2

Zajímalo nás samozřejmě, jak tráví narozeninový den, zdali prací nebo odpočinkem. Dnes netočím, mám volno. Teď akorát jste mě zastihli, kdy sedím s Járou na obědě. Jsem moc ráda, že nejsem v Praze, a že už je hezké počasí,“ sdělila nám Obermaierová.

MJP15-041-3222_2

Před dvěma lety herečka oslavila kulatiny, tak jak bude probíhat letošní oslava?

Cestou na chalupu se stavíme v cukrárně pro dorty, pozvala jsem odpoledne sousedky, tak bude taková malá decentní oslava,“ práskla Jarka.

MJP15-041-3070_2

Při operaci lékaři herečce sešroubovali zlomený kotník. Herečka musí stále docházet na pravidelné kontroly. A jak se cítí? Samozřejmě to cítím, bolí to. Ale pracovat musím, točím Ulici a stále hraji mou oblíbenou Hadravovou v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway,“ dodala závěrem našeho hovoru oblíbená herečka.

Foto: Divadlo Broadway


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353