Jaromír Jágr: Mám možná víc chyb, než ostatní

Po boxérech Miku Tysonovi a Tysonu Furym si na své nyní přijdou fanoušci hokeje. Desátého června příštího roku se totiž ve Foru Karlín chystá galavečer s legendou českého hokeje Jaromírem Jágrem. A ten slibuje show, která tu ještě nebyla!

Za svou hokejovou kariéru rozdal tisíce rozhovorů a ještě víc článků se o něm napsalo. V žádném z nich se Jaromír Jágr ale neotevřel tolik, jak hodlá nyní. Legendární šedesát osmička bude totiž další světovou hvězdou, která v Česku vystoupí v rámci výjimečné multimediální show, během které bude přímo na pódiu vyprávět o svém životě.

Na nejoblíbenější pozici v sexu odpovídat nebudu, jinak ale není téma, se kterým bych měl problém. Nejsem svatoušek a lidi si to nemyslí. Neříkám, že jsem perfektní a ani si to nemyslím. Mám možná víc chyb, než ostatní. Život ale není o chybách. Jde o to, abys ho žil tak, jak chceš a nikomu jsi neubližoval. Možná, kdybys žil můj život, tak bys byl nešťastný a já bych zase nebyl šťastný v tom tvém. Neříkám, že se nemám za co stydět, ale jsem to já. Bohužel, bohudík,“ sdělil na tiskové konferenci v Občanské plovárně Jaromír Jágr, který slibuje, že nebude dvě a půl hodiny jenom vyprávět o svém životě.

Chci, aby si to lidi užili, takže tam budou mojí oblíbení zpěváci, které jsem neměl díky své kariéře šanci slyšet zpívat naživo. Budou tam i hosté, se kterými jsem hrál a se kterými jsem během své kariéry soupeřil,“ odtajnil Jágr. „Navíc už mi není dvacet a myslím si, že za ty roky mám nasbírané zkušenosti. Můj příběh může být zajímavý a věřím, že může pomoct spoustě lidí, kteří se ocitli ve slepé uličce. I já jsem se v ní totiž během svého života ocitl. Všichni lidi se jednou dostanou do slepé uličky a čekají na nějaký signál, jak jít dál,“ vysvětlil Jágr.

A naznačil, že ačkoliv by to málokdo řekl, jeho život není pohádka. „Na životní cestě se setkáváme se situacemi, které ne vždy vyřešíme dobře, ale tím to nekončí. Je důležité se rychle oklepat a jít dál. To jsou věci, které jsem já zažil,“ vysvětlil hokejista, který dokonce dá prostor svým fanouškům, aby mu pokládali otázky.

Jsem zvědavý, co lidi zajímá. Nebudu ale vyprávět jen o hokeji. Tam není nic, co bych už neřekl. Budu mluvit hlavně o tématech, o kterých jsem tolik nemluvil. Bude to můj životní příběh,” dodal hokejista, který po Miku Tysonovi a Tysonu Furym bude třetí legendou, která se zcela otevře českému publiku v Noci s legendou.

Večer bude rozdělený do tří třetin, kdy během přestávek vystoupí zpěváci. Po skončení hlavní části bude následovat prodloužení a nájezdy, což budou otázky na tělo přímo od diváků. A o některých hostech nebude mít tušení ani sám Jágr, který prý chtěl co nejlevnější vstupenky, aby jeho show byla pro lidi co nejvíc dostupná. Do Forum Karlín se vejde 1360 lidí a nejlevnější lístek bude stát 990 korun a nejdražší pořídíte za 3990 korun s tím, že vstupenka zahrnuje Meet and Greet s Jaromírem Jágrem, podepsanou fotku z Meet and Greet, bulletin k eventu a postavičku.

Podívejte se na video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=r14NA9Vj-tQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1VnPYYq1Im_YqSM6xX3h3k7G_ZO_SyUZFQTQ44yZrlGiS7cczq2k4KDEo

Foto: VDN Promo/nocslegendou.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353