Jarek Šimek se pochlubil svým největším miláčkem

Na zámku Zahrádky se konal již 21. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami a bylo opět co poslouchat a na co se koukat. Tento festival pop-rockové muziky se stal takovým rodinným. Na koncert už jezdí fanoušci pravidelně z celé republiky.

Byla postavena opět dvě pódia, na prvním z nich, uvnitř nádvoří poničeného zámku ohněm, se konal koncert sólových zpěváků a na venkovním podiu v zámecké zahradě koncert kapel. Během odpoledních zkoušek to  chvilku vypadalo na velkou průtrž mračen a jak produkce, tak zpěváci kontrolovali na svých mobilech, jak to s předpovědí počasí vypadá. Produkce nenechala nic náhodě a lavičky na sezení obalila narychlo potravinovou fólií, aby diváci neseděli v mokrém. Ale nakonec se počasí umoudřilo a spadlo jen pár kapek.

Koncert moderovali exmanžele Markéta Mayerová a Slávek Boura. A zpíval za interpretem. Po letech se vrátil sympatický zpěvák s kytarou Jan Vytásek nebo zpěvačka z TV pořadu Máme rádi Česko Markéta Zehrerová. Premiéru si zde odbyla pop – countryová zpěvačka Eva Borská, nebo muzikálový zpěvák Peter Pecha narozený na Slovensku.

Na koncert dorazila i zpěvačka první řady SuperStar Martina Balogová se svým synem a novým přítelem, rocková dračice Leona Šenková, které se ten den rozbilo auto, ale na koncert přesto dorazila z jiného koncertu. Až ze Slovenska dorazil už poněkolikáté Martin Harich s jeho neodmyslitelnou kytarou a songem Serious Trouble, s kterým začíná bodovat i v zahraničí.

Pro diváky bylo opět představeno překvapení večera a to v podání dudáckého dua Arantis. To Jarek Šimek dorazil v poslední době se svým největší miláčkem psem Benem, pro kterého složil a na koncertě zazpíval dokonce i píseň. Zpěvák a producent koncertu Martin France se svěřil, že zde zpívá už po jednadvacáté a je vlastně pro něj trošku oříšek vymyslet, co zde zpívat, aby se úplně pokaždé neopakoval.

Marcela Březinová dorazila z Kutné Hory, kde v současné době bydlí s dobrou náladou a odzpívala pro diváky své tři hity a po ní už se přišla rozloučit legenda české pop scény a princ ještě z černobílé televizní pohádky Popelka Jiří Štědroň, u kterého diváci vstali a vytleskali si u něj přídavek, který s ním odzpívali v refrénech všichni účinkující.

Po hlavním akci se diváci přesídlili na zámeckou zahradu, kde v rámci koncertu kapel zahrály kapely LEWE, GATE 2017, Hurwajs a Hagrid. Na koncertu, jehož finance budou určeny na obnovu této vyhořelé památky se vybralo necelých 40.000 korun a  od moderátorů večera bylo přislíbeno, že se všichni mohou těšit na 22. ročník a to v sobotu 1. srpna 2020.

Foto: Martin Production


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353