Jarek Šimek má doma šampiona!

Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, jaké štěstí může člověku v nést do života pes, kterého jsem si pořídil po velkém zvažovaní, zda ho zvládnu. Díky své časově náročné práci zpěváka, skladatele a natáčení ve studiu, jsem si zvykl starat se pouze o sebe a bál jsem se, že se nedokážu o pejska postarat,“ zavzpomínal Jarek Šimek na Voříškiádě, jak ke svému Benovi přišel.

Karel_vorisek_jarek_simek_voriskiada

Když jsem však v útulku Troja poprvé spatřil Bena, okamžitě jsem se do něj zamiloval a než jsem si ho mohl odvést několikrát jsem ho musel dle pravidel venčit. Čtyři týdny než jsem Bena měl doma se mi o něm několikrát zdálo. Byl jsem vlastně Benova poslední šance! Nikdo ho i když se vždy lidem moc líbil nakonec nechtěl, protože byl na procházkách naprosto nezvladatelný. Odchytovka ho našla ve sklepě s bezdomovci, kde byl pravděpodobně rok a pak celé další dva roky strávil v útulku. Popravdě, bylo to pro mě veliké sousto Bena zvládnout. První pes, spoustu času a nervů, ale Ben mi to teď neuvěřitelně vrací,“ usmívá se Jarek Šimek, který se na Voříškiádě zapovídal i s moderátorem Karlem Voříškem, který akci moderoval.

jarek_simek_karel_vorisek

Na ulici mě často lidé zastavují, že mám nádherného pejska a co že je to za rasu. Nemohou pak věřit tomu, že Ben je vlastně »obyčejný« voříšek (staford s bůh ví s čím). Proto jsem ho také přihlásil na Voříškiádu v Hostivaři, ale ne s úmyslem výhry. Pro Bena je důležité socializace s ostatními pejsky. Měl jsem však velikou radost, když Benovi předal první cenu ve své kategorii vtipně Karel Voříšek a úplně mě pak dostalo, když jsem se dozvěděl, že Ben se stal vítězem vítězů. Soutěžil dokonce s čistokrevnými psy bez papíru,“ dodal se smíchem šťastný pejskař Jarek Šimek, který je na svého šampiona patřičně hrdý.

Foto: Voříškiáda


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353