Jana Uriel Kratochvílová to roztočí v Paláci Akropolis

V legendárním pražském punkrockovém klubu Modrá Vopice jsme – krátce po poledni, kdy tam ještě měli zavřeno – zastihli zpěvačku Janu Uriel Kratochvílovou. Společně s kapelou Illuminati.ca v čele s Jiřím Georgem Hrubešem a se skupinou MetaDance, která má na starosti spontánní improvizace a originální pódiovou show, pilně zkoušela na svůj předvánoční koncert.

jana-1
Ten se uskuteční v pátek 16. prosince 2016 v Paláci Akropolis na pražském Žižkově, tedy nedaleko Modré Vopice. Na co se návštěvníci mohou těšit? Na písně nové i důvěrně známé (např. V stínu kapradiny), na další a ještě odvázanější »nadpozemské« kostýmy a také na křest CD All New Bohemian. Speciálním hostem bude hudebník Pavel Trnavský, který přiletí z Londýna.

jana-uriel-kratochvilova

Uriel, která měla na hlavě televizní obrazovku, přišel do Modré Vopice podpořit a zároveň vyzpovídat pro internetovou televizi ALL Television moderátor, spisovatel a zpěvák Richard Sacher, jenž se pro tuto příležitost »oháknul« hodně bláznivě. Oblékl si vínovo-černé triko s dlouhým rukávem a extravagantní brýle s červenými skly – obojí si pořídil před patnácti lety na kanárském ostrově Tenerife. Aby toho nebylo málo, na hlavu si navlékl pánské boxerky! Pokud máte odvahu, pusťte si Richardův rozhovor s Uriel ZDE.

2016-photo-berenika-haldova

http://www.alltv.cz/cz/news/jana-uriel-kratochvilova-to-roztoci-v-palaci-akropolis

Foto: www.alltv.cz