Jana Stryková těsně před porodem: Bude to Jáchym, nebo Anička

Herečka Jana Stryková, kterou diváci TV Nova znají jako Kateřinu Vránovou z Ordinace v růžové zahradě 2, se každým dnem stane maminkou. Prvního potomka čeká s Matějem Matuškou, vnukem Waldemara Matušky, který už má devatenáctiměsíční dceru z předchozího vztahu. A detaily těhotenství Stryková odhalí v dnešním – sobotním – vydání Volejte Novu.


„Jsem v devátém měsíci a jsem doslova před velkým třeskem. A jak to snáším? Měla jsem štěstí, že jsem se celou dobu cítila dobře,“ líčí Jana Stryková. Jestli se páru narodí chlapeček, nebo holčička, je velkou neznámou. Nechají se překvapit.
„Řekla jsem paní doktorce, že to nechci vědět, necháme si to jako velké překvapení. Já tvrdím, že to bude Jáchym a můj partner Matěj čeká Aničku. Nicméně do papírů do nemocnice jsme zatím nic neuvedli. Až se miminko narodí, není vyloučeno, že ho nakonec úplně přejmenujeme.


Jana Stryková pro Volejte Novu rovněž prozradí, jestli si svého partnera v dohledné době vezme a také poodhalí další osud Kateřiny Vránové, jež momentálně v Ordinaci v růžové zahradě 2 (úterý a čtvrtek ve 20.20 hodin) bojuje o život. Volejte Novu sledujte každou sobotu ve 12 hodin na Nově.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353