Jana Boušková: Na kurzech kineziologie jsem se dozvěděla, že jsem nechtěné dítě!

Jan Kraus představil ve své televizní show herečku Janu Bouškovou, která je jeho letitou kolegyní a se kterou téměř vyrůstal. „Ty jsi byla vždycky nejen talentovaná, ale i svědomitá. Zůstalo ti to?“ zajímal se moderátor. „Někdo z nás musí přijít včas, když to Vašek nedělá,“ odpověděla Jana s narážkou na nedochvilnost svého manžela Václava Vydry.


„Zaujalo mě, že jsi byla dyslektička. Jak jsi zvládala třeba čtené zkoušky?“ zajímal se moderátor. „No, špatně, místo babička jsem četla »dadička« a všichni kolem řvali smíchy,“ prozradila herečka a vysvětlila, že díky kineziologii se dyslexie zbavila. „Chodila jsem na kurzy, kde jsem šla až do věku příčiny. Zeptala jsem se svého těla, kde nastal problém, a vyřešila jsem si to,“ šokovala herečka moderátora svými metodami. „Já jsem se tehdy o sobě dozvěděla spoustu věcí, které jsem netušila. Třeba, že jsem nechtěné dítě,“ přiznala. „U nás to tehdy byla remíza. Otec byl proti, máma pro a já jsem vyhrál,“ podotkl k tomu moderátor.


Jan Kraus s Janou Bouškovou probral, jak se jí spolupracuje s manželem. „Dobře, já jsem s ním ráda a on se mnou taky.“ „To je tak idylický. Máte taky nějaké problémy? Proč jste se třeba tak dlouho nebrali? Ty jsi ho vlastně dlouho nechtěla,“ nadhodil moderátor. „Nechtěla. On byl o rok a půl mladší a mně připadal dost mladej. On mi sem tam poslal kytku nebo třeba jednou taky ananas, který jsem tehdy snědla se sestrou. Když pak zemřel můj manžel, Petr Svojtka, Vašek se ke mně za nějakou dobu nastěhoval a já jsem se už nějak nechtěla vdávat. Ale před několika lety jsem spadla z koně, zlámala jsem si žebra a mně tehdy došlo, že kdybych umřela, byl by ze syna sirotek. Tak jsem na Vaška potichu zasípala, protože jinak jsem se zlomenými žebry nemohla mluvit, Vašku, vezmeš si mě? A on řekl, že jo, ale až po premiéře, a tak jsme se vzali,“ vyprávěla Jana Boušková.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání člověk mnoha profesí Václav Fischer, herečka Jana Boušková a psychiatr Martin Jarolímek. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 1. března večer na Prima family.

Foto: TV Prima