Jan Pokáč Pokorný: Moje partnerka je taková všestranná holka

Vtipnými glosami a osobitým náhledem na svět přijde pobavit diváky televizní Show Jana Krause písničkář a youtuber Jan Pokáč Pokorný. „Tuto sezonu jsem každý měsíc skládal písničky pro Spartu, neboť bylo v plánu, že vyhraje titul,“ připomíná neodmyslitelnou součást své tvorby s tím, že má fotbal rád a má k němu blízko.

_AKF_9800

U nás na vsi jsem hrál za SK Stehelčeves, ale musím přiznat, že mi to moc nešlo, i když touha byla velká.“ Hrál celkem patnáct let, nyní už ale ve Stehelčevsi nebydlí, ani nehraje fotbal. „Myslím, že jsem tím Stehelčevsi prokázal velkou službu, protože od té doby jdou ve fotbale jen nahoru,“ říká sebekriticky, avšak s úsměvem. Ve Stehelčevsi prý dokonce ještě ani neměl koncert, zato v nedalekých Otvovicích. „Zatím tedy ještě ani nepřišla žádná nabídka,“ dodává Pokáč, který sám sebe definuje jako písničkáře.

_AKF_9790

Nerad říkám folkový zpěvák, protože to už trochu moc smrdí tím, že to bude o táborácích, což není příliš blízké mé generaci.“ A jak by tedy popsal rozdíl? „Písničkář zpívá třeba o tom, že vám nejde internet, folkař o tom, že vám nejde rozdělat oheň,“ vysvětluje a připomíná Janu Krausovi, že se stále ještě nepodíval na ponožky s kočičkami, které mu přinesl jako dárek a které prý nyní nosí spokojení cool lidi. „Je to součást mého merche.“ Moderátor samozřejmě zabrousí i do Pokáčova soukromí, a tak se dozvíme, že žije ve šťatsném vztahu a že jeho partnerka s ním jezdí po jeho koncertech. „Já zpívám a ona řídí a prodává ten merch, je to taková všestranná holka,“ říká pyšně na závěr.

_AKF_9826

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353