Jan Kraus v šoku: Tenhle Fantomas z marcipánu jsem já!

Moderátor Jan Kraus představil posledního hosta své televizní show – cukrářku Markétu Krajčovičovou, specialistku na zdobené dorty, která dříve studovala sklářskou školu. „První dort jsem upekla pro dceru. Nejtěžší dorty byly třeba ve tvaru formule, ve tvaru dětských hraček,“ popisovala Markéta.


„Nejobtížnější jsou pro mě dopravní prostředky, jako je třeba porsche, audi a tak… Pojďte se mnou dozdobit dort, který jsem přinesla,“ navrhla Markéta. Otevřela dortovou krabici, kde byl dort ve tvaru moderátorovy hlavy. „Jak dlouho jste to dělala?“ žasl moderátor. „V pondělí jsem pekla korpus a celé úterý jsem se vám pak věnovala,“ řekla Markéta. Moderátor si pak rozřízl »svou« dortovou hlavu se slovy, že si připadá jako chirurg. Nabídl dort dalším hostům a rozkrájel další kousky pro lidi v divadle.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: česko-japonský podnikatel Tomio Okamura, herečka Veronika Kubařová a MissCake Markéta Krajčovičová. Co by udělal prezident Tomio? Proč jsou režiséři zajímaví pro mladé herečky? Z čeho má Jan Kraus oči? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. května ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353