Jakub Prachař přiznal: S Agátou v posteli? Fantazie!

Hvězdné tváře opět pod palbou záludných otázek! A opět nás u toho budou bavit! Neznáte rodné příjmení brankářské legendy Dominika Haška? Budiž. Že ho ale nezná dokonce ani jeho spoluhráč Martin Procházka! Nebudou chybět ani informace z pikantnějšího ranku – Kuba Prachař nám řekne, jaké to je v posteli s modelkou! S jeho modelkou. Teď už vlastně manželkou! Bude to hukot!


Třetí nejkrásnější muž Česka (jak zjistil Libor Bouček) Jakub Prachař si tentokrát pozval do svého soutěžního týmu nejkrásnější českou lékárnici Janu Doleželovou, hokejistu, vinaře a tanečníka Martina Procházku a nejobávanějšího vymítače blafů Zdeňka Pohlreicha. Fanánek nezůstal ve svém výběru pozadu, vedle sebe si postavil nejkrásnější ženu planety Terezu Fajksovou, žlutého znalce čínštiny Ondřeje Hejmu a baviče Miloše Knora.
I přesto, že si Fanánek o intelektu blondýn myslí svoje, Tereza Fajksová ho mile překvapí hned u první otázky! A zírá nejen Fanánek, ale i bruneta Doleželová!
Už minulý týden dostaly naše operní pěvkyně od hvězdných soutěžících trochu nelichotivě naloženo, tentokrát to odnese Magdalena Kožená a Dagmar Pecková. Nechtěně samozřejmě! A s následnou omluvou. Kapitáni jsou totiž při hádání českých velikánů lehce »kreativní«: „Je to operní pěvkyně, mám z ní bundu, obal krávy, no a z toho si ušiju bundu,“ popisuje Prachař Koženou. A Fanánek to vylepšil popisem Peckové: „Operní pěvkyně, jádro z ovoce…“
Ani v tomto díle pochopitelně nechybí skvělá muzika. Kuba Prachař »překvapivě« uhodne písničku vlastní kapely, názvem si už tak jistý ale není! „Tepláková souprava, nebo Tepláky?“ To v soutěžním »otázkovém« kole naopak exceluje! A prozradí i pikošky ze svého soukromí! Třeba i to, že sex s modelkou – tedy jeho modelkou – je jedním slovem FANTAZIE, že s Agátou plánuje spojit budoucnost a údajně si společně koupí vilu v Rumunsku. Tleskáme!
A perlí i hvězdní soutěžící! Zatímco z Ondřeje Hejmy se vyklube tenisový expert, Martin Procházka marně tápe nad rodným příjmením legendární hokejky Dominika Haška. On se totiž Hašek jako Hašek nenarodil, i když si to Procházka myslí… Zábavná megashow Máme rádi Česko v neděli 28. dubna ve 20.15 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353