Jakub Prachař a František Soukup mají novou kapelu Brno Mars

Seriál Ohnivý kuře se začal od 22. srpna opět objevovat na televizních obrazovkách a s novými postavami má také novou úvodní píseň, kterou složili Jakub Prachař a František Soukup a odstartovali tak novou kapelu Brno Mars.

TER_0024

My jsme to skládali s Jakubem, takže hudba je půl na půl a text taky. My jsme takhle autorské duo léta letoucí. Všechno jsme dělali spolu, jsme na sebe zvyklí. My jsme vlastně jako moji rodiče dohromady, tak jako táta a máma, tak já jsem v Jakubovi našel tu mámu. Já jsem Ondřej Soukup a on je Gabriela Osvaldová,“ říká František Soukup.

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=FYedcCwi2_c

Jak se vám líbí nová písnička Kuře?

Eva Decastello: Jsem nadšená, protože miluju humor Kuby Prachaře a Honzy Dolanského, akorát je pak s tím problém na place, protože oni cokoliv udělají, tak nás ostatní odbourají a pak se kvůli nim natahují natáčecí frekvence. Ale stejně tak, jako oni jsou fajn, tak i Ohnivý kuře je absolutní hit.“

Lucie Polišenská: „Je moc hezká. Splňuje to, co by asi měla, je to taková prima, letní, pohodová věc. Na to, že to psal Kuba.“ (smích)

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353