Jakub Kohák: Můj problém je sportovní všestrannost! Vše mi jde!

Hostem televizní Show Jana Krause byl herec a režisér Jakub Kohák, který je letošním ambasadorem studentského Majálesu. „Studenti staví kvůli tomu takové studentské město, kromě toho jsou tam tři stage a ještě tam mají být zábavy nového věku,“ popsal Jakub Kohák.


„Mně fascinují tvoje sportovní aktivity. Ty se tváříš jako profesionál, ale hraješ fotbal jako amatér,“ podotknul jedovatě Kraus. „Ale, to nemuselo být, tahle poznámka,“ ohradil se Kohak. „Ty máš tu lásku k fotbalu odmala?“ chtěl vědět Kraus. „Můj problém je sportovní všestrannost. Vše, co jsem zkusil, mi šlo,“ popsal hrdě Kohák.


A Kraus připomněl, že Jakub Kohák moderoval i talk show. „To bylo talk show na střeše. Bavilo mě to. Pokecal jsem si s lidmi, něco jako ty tady,“ dodal Kohák a pochlubil se, že mu brzy vyjde kniha. „Takové je to souborné dílo, sloupky, které jsem psal do jednoho deníku,“ vysvětlil Kohák a svěřil se, že příště by mohly vyjít sloupky, které píše zase do magazínu týdeníku. „Pak by si lidi mohli říkat: ,Mám doma kompletního Koháka.ʻ Dobrý je taky vymyslet si něco na náhrobek. To spisovatelé mívají,“ upozornil ho Kraus. „Nedávno mě kamarád někam pozval, já odmítl, že nemůžu a řekl jsem mu: ,Neboj se, příští rok je taky rok.ʻ Ale na náhrobek tohle úplně není,“ dodal sebekriticky Jakub Kohák.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353