Jak se vám líbí nový klip Dominiky Haškové?

Kapela Dominiky Haškové Domi se na české scéně poprvé uvedla loni debutovým singlem Let Me Follow. Nyní skupina představuje novinku I´m Not Alright, kde se ukazuje ve zcela jiném světle. V melancholickém singlu zpívá Dominika o sobě. A díky vlastní zpovědi nese píseň hloubku a silnou atmosféru, kterou podtrhuje jednoduchý videoklip. Na květen 2020 plánuje Domi vydání EP a v létě odehrají i několik koncertů v Čechách.

„Písnička I´m Not Alright, tedy Nejsem v pohodě, je o mně. Napsala jsem ji před rokem, když jsem se rozešla s přítelem. Nikdy moc nemluvím o tom, jak se uvnitř cítím, snažím se neotravovat okolí vlastními splíny a svoje pocity jsem zvyklá v sobě dusit. Povídala jsem si o tom se spoluhráčem z kapely Benem. Vždycky když spolu píšeme novou věc, vyprávíme si o všem, co se zrovna děje v našich životech. A po tomto rozhovoru jsem dospěla k poznání, že je úplně v pohodě říct, že nejsi v pohodě. Jde o první krok k nápravě. A to se snažím všem vzkázat tímhle singlem,“ popisuje dcera Dominika Haška.

Dominika Hašková žije ve Velké Británii, kde vystudovala konzervatoř Leeds Colleger of Music a založila vyzrálé, energické a na české scéně velmi netradiční autorské uskupení Domi, díky kterému si buduje vlastní slibnou uměleckou kariéru. A není jen dcerou slavného brankáře. Domi je spojením několika národností, což skupině dodává zajímavý styl a různorodý pohled, který se v jistém okamžiku umělecky střetává.

Facebook: https://www.facebook.com/We.Are.DOMI/

 

Instagram: https://www.instagram.com/we.are.domi/

 

Na klip se můžete podívat zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=5sKGoZpT_yU 

 

Foto: Declan Crefield

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353