Iveta Bartošová spáchala sebevraždu skokem pod vlak

Trojnásobná Zlatá slavice Iveta Bartošová dnes, v úterý 29. dubna 2014, spáchala sebevraždu skokem pod vlak. K tragédii došlo v 11.29 hodin v Uhříněvsi jen pár set metrů od jejího domu. Její manžel Josef Rychtář, který měl právě narozeniny, se psychicky zhroutil.


Iveta Bartošová začala svou úspěšnou pěveckou karieru v polovině osmdesátých let, když nazpívala s Petrem Sepešim první hit – Knoflíky lásky. Po jeho tragické smrti se vydala na sólovou dráhu a až do konce devadesátých let prožívala jeden úspěch za druhým. V posledních letech ale bojovala se závislostí na prášcích a alkoholu a vůbec nekoncertovala.
„Je to pár minut, co jsem se dozvěděl tu hroznou zprávu. Je to velká lidská tragédie, proto upouštím od jakýchkoli vzpomínek na Ivetu… Cokoli v tuto chvíli říct, je zcela zbytečné. Třeba to mohlo dopadnout jinak… snad jí je nahoře teď líp,“ napsal na svůj Facebook Karel Gott.

Foto: Supraphon, archiv


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353