Ivana Andrlová dostala super kšeft!

Diváci primáckého seriálu Přístav se budou moci seznámit s rodinným zázemím kontroverzního Míry Šimáčka, kterého hraje Václav Jiráček. Na návštěvu osady Zátoka totiž přijede jeho maminka Marta v podání Ivany Andrlové. Polozapomenutá herečka tak dostala super kšeft, který jistě finančně vylepší její rodinný rozpočet.

PR 9
Příjezd Marty je pro Ivanu Braunovou (Kristýna Kociánová) velkým překvapením. A ještě větší ji čeká – ukáže se totiž, že Míra oběma ženám lhal. Ivaně tvrdil, že maminka je velmi nemocná a doktor doporučil, aby ji Míra vyvezl na pár dní někam na čerstvý vzduch. Martě zase řekl, že ji Ivana zve, aby se přijela podívat na svou vnučku.
„Marta je charakterově pevná a zásadová osoba, poctivý člověk. Naopak její syn je trochu nepovedený a je s ním docela potíž. Patří mezi tak zvané šmejdy a praktiky, které používá při prodeji zboží, se snaží uplatňovat i ve své rodině. Ví, že na něj matka nechá přepsat dům, pokud splní její podmínku – bude mít funkční rodinu. Proto se tak snažil znovu získat Ivanu zpátky,“ vysvětluje herečka.

PR 11
Potkala se někdy Ivana Andrlová s podobným člověkem? „Každý z nás se asi s někým podobným v životě setkal. Na takového člověka platí jen ráznost. Moje seriálová postava musí být ze svého syna hodně zklamaná a jeho chování je pro ni zřejmě bolestnou připomínkou něčeho, co sama kdysi zažívala. Vašek hraje svou roli velmi dobře,“ říká Ivana Andrlová.

PR 1
Ivana Andrlová, kterou si televizní a filmoví diváci pamatují z mnoha rolí princezen, se poslední roky věnuje hlavně divadlu. „Už řadu let hraju v divadelním spolku Háta, s nímž jezdíme po různých městech. Někdy říkám, že čím jsme starší, tím víc cítíme každý kilometr v zádech, ale nestěžujeme si. Všude, kam přijedeme, máme plno a lidi nás rádi vidí. V Hátě účinkuju mimo jiné s Olgou Želenskou, která v seriálu hraje matku Ivany – operní pěvkyni Lily. S Olgou jsme spolužačky z konzervatoře a hrajeme spolu dvacet let v divadle. Tady v seriálu jsme babičky společné vnučky, ale zatím se před kamerou míjíme. Uvidíme, jestli se v nějakém obrazu potkáme,“ líčí herečka.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd