Inu Urbanovou stál trapas v metru 15 tisíc korun!

Smolný den před časem prožila rocková zpěvačka Ina Urbanová, která účinkovala v muzikálech Hair, Tajemství a Jack Rozparovač a také ve filmu Kvaska. Aktuálně koncertuje s kapelou Ina & Hany Bany a exkluzivně hostuje s kapelou Smokie revival Praha, kde ztvárňuje Suzi Quatro a Tinu Turner.


„Pospíchám, jako vždy jedu na poslední chvíli a potřebuji si rychle koupit čtvrtletní kupón. Jenomže paní za okénkem má polední pauzu od 12 do 12.30 hodin. K okénku jsem přišla ve 12.05 hodin. Naštvala jsem se a řekla jsem si, že když nějaká kráva musí mít polední pauzu, tak si z principu nekoupím lístek. Podotýkám, že to byla moje malá demonstrace za to, že mám někde čekat třicet minut, abych Dopravním podnikům nacpala peníze do chřtánu,“ prozradila nám zpěvačka, která začínala ve skupině Saturn Pavla Skalického a před lety vyhrála známou mezinárodní pěveckou soutěž v polských Sopotech.


A co následovalo? „Lístek jsem si tedy nekoupila, naskočila do metra a říkala si, že by mě mohli chytit, ti by to schytali. A taky že jo – dvě hvězdy s plackami… kontrola jízdenek… hned jsem na ně rozzuřeně spustila, ať si to vyřeší s tou krávou v okýnku na Smíchově a že nic platit nebudu a že si budu stěžovat hned zítra přímo na vedení. Druhý den jsem odhodlaně vyrazila s vyplněnou složenkou na Dopravní podniky s tím, že budu celou záležitost reklamovat a nastoupila jsem nekompromisně na chudáka paní u přepážky, která můj pečlivě připravený asi desetiminutový monolog trpělivě vyslechla, načež dodala: ,Řekněte mi vaše rodné číslo…ʻ,“ pokračuje ve svém vyprávění Ina Urbanová, jež přesedlala na rockovou muziku na radu zpěváka Dalibora Jandy, v jehož koncertním programu hostovala.


Jak to celé dopadlo? Rozhodně ne happyendem! „Po nahlédnutí do jejich databáze mi paní suše odvětila: „Paní Urbanová, já bych Vám tu pokutu dneska i odpustila, ale Vy tady máte už sedm let starou nezaplacenou pokutu, na kterou už proběhla exekuce, jen jste asi změnila bydliště, takže vám to ještě nedorazilo.“ Já se zmohla jen na: „Bydliště jsem změnila.“ A paní na to: „No, tak to máte s dnešní pokutou za 7500 korun.“ Trošku mi spadnul hřebínek, tak jsem chvíli mlčela a požádala jsem paní, když už jsem tady, zda by se pro jistotu mrkla na rodné číslo mé dcery, která v té době ještě studovala. Odpovědí mi bylo: „No, vypadá to, že jablko nepadlo daleko od stromu, dcera to má také za sedm tisíc.“ Takže jsem polkla, slušně poděkovala a jak jsem tam energicky nakráčela, tak jsem se nenápadně odplížila se dvěma novými složenkami celkem skoro za patnáct tisíc jako spráskaný pes,“ dodala se smíchem rockerka.

Zde si můžete poslechnout píseň Nejsme svatí Iny Urbanové:

Foto: www.inaurbanova.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353