Hvězda reklamy Lukáš Pavlásek: Krčař mi řekl, že mám hlasivky jako Goťák!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show Lukáše Pavláska, herce, »stand-upistu«, který je dnes známý hlavně díky reklamě na mobilního operátora. Lukáš Pavlásek hned zaujal svou improvizovanou etudou, kdy dlouze řešil, co s polštářkem, který byl na sedačce. „Já na to nebudu teď myslet, pak to vyřešíme,“ rozesmál diváky.


Svěřil se, že odmala chtěl být neurochirurgem. „Potom, co jsem četl Skalpel, prosím, tak mě to napadlo,“ vysvětlil. „Ale u nás je to tak blbě zařízený, že když chcete jít na stáž třeba do nemocnice, tak vás v osmi nikam nevezmou,“ postěžoval si Pavlásek. A pochlubil se, že při jedné domácí operaci, když si trénoval zákroky, tak ucpal díru po operaci plastickou gumou. Popsal, že si často vsugerovával různé nemoci, aby si trénoval lékařské zákroky a diagnózy sám na sobě. „Když mi bylo devět, tak jsem měl infarkt. Jeli jsme vlakem zpátky a přišly příznaky: Tlak, dušnost a já jsem šel za mámou a řekl jsem jí, že mám infarkt myokardu. Máma mě vzala k doktorovi a ten mě poslal k psychologovi,“ zakončil historku.


Jana Krause zajímalo, co Lukáš říká na divadlo, které hraje s Jitkou Asterovou. „Já jsem se vlastně poprvé rozhodl, že budu herec v pětadvaceti, ale nevěděl jsem jak. Tak jsem četl inzeráty. Našel jsem inzerát, že divadlo hledá herce. Byla tam babice, která děti učila pohybovou výchovu. Řekla mi, že když chci hrát v jejím představení, tak musím projít jejím kurzem. Tak jsem platil tři stovky na hodinu a začal jsem tím, že jsem dělal stromeček ve vánku. Druhá lekce byla těžší, to byl stromeček ve větru a třetí lekce byla za šest set – stromeček v uragánu. Pak jsem se radši sebral a utekl jsem. Vzal jsem si cestou těch šest stovek a nějaký hodinky,“ prozradil Lukáš.


A Jana Krause zajímalo, co Lukáš plánuje dál. „Mám fiktivní sen. To je takový sen, který nikdy neuskutečním a možná ani nechci. Možná bych si udělal punkovou kapelu. Nebo folkovou,“ prozradil Lukáš. Moderátora zajímalo, jak reagují na Lukáše lidé po jeho účinkování v reklamě. „No, poznávají mě. Lepší, než kdyby mě nepoznávali,“ podělil se o hlubokou myšlenku. „Jednou jsem byl u krčaře a ten mi řekl, že mám hlasivky jako Goťák,“ vysvětlil Lukáš, proč ho napadlo, že by mohl být zpěvákem.
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: režisérka Marie Poledňáková, herec Lukáš Pavlásek a antropolog a odborník na vampyrismus Giuseppe Maiello. Jaká je Marie Poledňáková »na place«? Jaké hlasivky má Goťák? Kdy jsme začali věřit na upíry? A jako zvláštní hudební hosté i David Koller a Barbora Poláková s jejich novinkou Sami. Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 8. června ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353