Hvězda Primy pojmenovala syna podle legendárního vikingského vůdce a bojovníka

Jmenuje se Ragnar! Šéfredaktorka společenské redakce Primy Zuzana Brzáková je maminkou. V neděli ráno porodila chlapečka a dala mu neobvyklé jméno Ragnar. Každým dnem by také měla porodit moderátorka Primy Gabriela Lašková. Na Primě tak budou mít během jednoho týdne hned dva nové přírůstky.

HML_2948

Brzáková přitom ještě minulé pondělí byla na večírku Top Star a Playboye. „Původně jsem měla stejný termín porodu jako Gabriely, ale nakonec jsem ji o pár dní předběhla. Porod byl rychlý a vše je bez komplikací, takže ta moje postel bude brzy připravená pro Gabču Laškovou,“ směje se Brzáková.

Proč vybrala svému synovi exotické jméno? „Chtěli jsme s partnerem mezinárodní jméno, která bude pro všechny lehce vyslovitelné a zapamatovatelné. Nakonec padla volba na skandinávské jméno Ragnar, podle Ragnara Lothbroka, legendárního vikingského vůdce a bojovníka,“ prozradila Brzáková.IMG-20180319-WA0001

Redakce Top Staru zažívá v posledních dnech velké změny. Těhotná v téměř pátém měsíci je reportérka Eva Fraňková a její kolegyně Michaela Široká se zasnoubila se známým dabérem Filipem Švarcem, takže svatební zvony a miminko určitě brzy také přijdou na řadu.

Foto: TV Prima