Hurvínek vás zve na dobrodružnou cestu za tajemstvím žvýkačky!

Hurvínek je opět na stopě báječných objevů! Poté, co na úspěšném CD o Funícím Billym posluchače seznámil s vynálezem vysavače, teď na albu Hurvajz, vyžvejkni se! odhalí tajemství žvýkačky.

Hurvinek_photo_Supraphon
„K jeho odvážné cestě se připojí také pan Spejbl, Mánička, paní Kateřina i pes Žeryk. Jejich putování začíná roku 1906 ve Velimské továrně na čokoládu. Dobrodružství je ale zavede až za oceán – do Ameriky. Cestou se setkají dokonce se slavným pistolníkem Buffalo Billem a indiány, kteří mluví česky a bydlí v Plzni! I to je v Chicagu, kam doputují, na počátku 20. století možné. A pak už je čeká špionáž v největší továrně na žvýkačku. Doufají, že získají recept na její výrobu,“ prozrazuje autorka scénáře Denisa Kirschnerová a s úsměvem dodává: „Jestli se jim to podaří, uslyšíte právě na našem novém CD.“

cover_HURVINEK_2015
Nahrávku Hurvajz, vyžvejkni se! režírovala Helena Štáchová a hudbu napsal Martin Petrák. Jednotlivé postavy nahráli: Martin Klásek (Spejbl a Hurvínek); Helena Štáchová (Mánička); Ondřej Lážnovský (Žeryk, továrník Glaser; indián Dlouhý Den); Zita Morávková (indiánka Krátká Noc); René Hájek (Buffalo Bill); Matěj Kopecký (hostinský).
Titul vydává Supraphon v pátek 6. listopadu 2015 na CD i v digitálních servisech jako je Audioteka či Supraphonline. Cena CD je 249 korun.

Podívejte se na teaser zde:

Foto: Supraphon

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353