Hubněte do krásy s Naďou Konvalinkovou a Dádou Patrasovou

Prázdniny skončily a začal nejen nový školní rok či divadelní sezóna, ale i naše populární herečky Naďa Konvalinková a Dáda Patrasová se vrátily do Hypoxi studia Snella, aby v něm pořádně zatočily nejen s kilogramy navíc, ale i s celulitidou. Snella je totiž jediné studio v Praze a dokonce i v Čechách, kde vás velmi šetrným způsobem zbaví nejen podkožního tuku, ale hlavně tuku útrobního, který nás zdravotně nejvíce ohrožuje. Důležité je, že ubývají především centimetry a to na místech, kde to ženy nejvíce potřebují. To znamená oblast bříška, boků, stehen a zadečku. „Změnit konfekci o jednu až dvě velikosti není díky Snelle problém. Postava se zpevní a navíc likvidujete i celulitidu,“ popisuje nám hubnutí v Hypoxi studiu Snella populární herečka Naďa Konvalinková, která využívá kombinaci Vacumassage a Hypoxitraineru. A do studia už přivedla i svou kamarádku Dádu Patrasovou.


„Ve studiu strávím zhruba hodinu. Začínám s Vacumassage, kde dvacet minut ležím a relaxuji ve vakuovém obleku. Ten má v oblasti břicha, stehen a hýždí čtyři stovky vzduchových komor. V tomto obleku, kde krásně bublinkuji, dochází k nastartování lymfatického oběhu. Je to důležité pro další terapii, a sice Hypoxitrainer. Hypoxitrainer vypadá trochu jako veliké vajíčko, uvnitř kterého je stacionární kolo. Základem je podtlaková komora a zatímco ležíte, spalujete přebytečné tuky. Tady jsem třicet minut. Během té půlhodiny cítím střídání silnějšího a slabšího podtlaku a na obrazovce počítače vidím, jak se moje tělo během této doby zahříva a prokrvuje. Pak si dám sprchu a vyrážím domů nebo do práce. To podle toho v kolik hodin se v Hypoxi studiu Snella zastavím, protože má otevčeno od časného rána až do večera,“ prozraďte nám Naďa Konvalinková, jak v Hypoxi studiu Snella probíhá její hubnutí. A podobně je na tom i Dáda Patrasová.


„V přístrojích dochází k přetlaku a podtlaku a všechno probíhá ve vakuu. Vím, že existují obdobná zařízení, ale ve Snelle používají rakouské přístroje určené i lidem se zdravotními problémy, kteří nemohou vynakládat velké fyzické výkony. Samozřejmě mají tam i přístroje pro muže a ženy, kterým přiměřená fyzická námaha nedělá problém. Příjemné je, že se zaměřují na střední a starší generaci lidí, kteří chtějí se sebou něco dělat a náročné sportovní výkony pro ně nejsou to pravé. Ale Snellu navštěvuje i moje dcera, která hubnout nepotřebuje, ale měla problém s kolenem po úraze na lyžích a Hypoxitrainer jejím kolenům vyloženě prospívá. Chodí sem i muži a to hlavně shazovat bříško. To vše se nabízí v intimním prostředí klimatizovaného studia, kde každý má osobně nastavené hodnoty terapie v závislosti na zdravotním stavu a tělesné kondici. A co je důležité? Nenastává jo-jo efekt a terapie se tak stává startem pro zdravé hubnutí,“ řekla TopVip.cz Dáda s tím, že navíc každý bere proceduru o samotě a nekoukají na něj další lidé, jako například při cvičení v posilovně či fitku.


A na hypoxi přístroje pějí obě populární herečky jenom samou chválu: „Po operaci krční páteře mě tyto přístroje maximálně vyhovují. Nenamáhám klouby, které by třeba v posilovně trpěly a výsledek je vidět. Líbí se mi nejen přímo cílené odbourávání přebytečného tuku, zpevnění postavy, řešení celulitidy, která řadu žen velmi trápí, ale i zdravotní efekt terapie. Dochází k urychlení metabolizmu a rychlejší cirkulaci krve, takže přináší úlevu lidem, kteří mají problém s krevním oběhem, bolestmi kloubů, otoky nohou, cévní a žilní problémy i to jsou důvody proč studio navštěvovat,“ přiznala Dáda Patrasová s tím, že výsledky v podobě mizejících centimetrů jsou prý vidět již po několika návštěvách. „Jedna kůra představuje deset hodinových návštěv ve Snelle, při kterých se nejen hubne, ale i báječtě relaxuje,“ doplnila jí Naďa Konvalinková.

Více infa: www.snella.cz
E-mail: snella@snella.cz
Telefon: 608 36 38 30, 602 36 38 38

Foto: www.hypoxi-hubnuti.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353