Kdo chce zničit moderátorku SuperStar?

Za práci, kterou předvádějí stylisté v rámci pěvecké soutěže Česko Slovensko hledá Superstar, by mělo dojít k tomu, že se dobrovolně vzdají honorářů nebo ještě lépe – platit divákům. A to především za estetickou újmu, kterou diváci musejí týden co týden trpět, aniž by měli jakoukoliv možnost protestovat, neřku-li cokoliv změnit! A nejvíc by měli zaplatit zpěvačce Tině, na které se, odpusťte mi ten výraz, doslova vyřádí týden co týden, bohužel však nelze říci, že by jejich řádění přinášelo jiný efekt než nutkavou potřebu zvracet a posléze litovat sympatickou zpěvačku.


V médiích už se psalo o tom, jak vlasy Tiny nedají stylistům spát. A popravdě řečeno, kreace, které se objevovaly na obrazovce půvabné mladé ženě častěji ubližovaly než lichotily. Jako by toho nebylo málo, zdá se, že se stylisté soutěže řídí heslem čím více a přeplácaněji tím lépe, začaly moderátorku soutěže navlékat do outfitů, které jí nejen nesedí typově, ale hlavně jsou, a nebojím se to říci – odporné!
Totální katastrofa se přihodila minulý týden v rámci tanečního kola. Podivné flitrované neforemné výrazně růžové minišaty přepásané levně vypadajícím páskem fialkové barvy doplněné tmavě fialovými punčocháči – hrůza sama o sobě, kterou nakonec člověk může přehlédnout, ale v kombinaci se sportovními lodičkami modro bílé barvy…no to se odpustit nedá. Zejména z toho důvodu, že po celou dobu živého vysílání se kameramani museli podřizovat povelům – vezmi jí z polocelku – v praxi to znamená, že kdykoliv se Tina objevila na obrazovce od hlavy až k patě byla v průběhu pár vteřin ustřižena a kamera jí zabírala od kolen výš, což samozřejmě lichotí málokteré postavě….položila jsem si otázku proč jí proboha k růžově laděnému stylingu dali modro bílé sportovní lodičky? Asi aby ladila s obrazovkou s logem soutěže, která byla za ní? Zkrátka stylisti v tomto případě rozhodně nemají nárok na pochvalu a ani na honorář. Kdyby se taková věc stala jednou…ale Tina je bohužel obětí neprofesionálních výlevů osob, které škodí její reputaci…

 


Rockové kolo bylo snad ještě horší. Podivná neforemná černá záclona přepásaná pod prsy Tiny činila z její ženské figury krátké tělo s krátkými nohy a s tlustými pažemi…hrůza…ale to co bylo pod záclonou bylo ještě horší. Nemohla jsem se v průběhu přenosu soustředit na nic, co se v pořadu říkalo. Minišaty černé barvy přepásané – jak jinak – pod ňadry s aplikací asymetrického střihu, která končila ve výši kolene – nuda hrozná nuda, ale co je horší, nebyla to jen nuda, byla to nuda, která Tině, jako v každém přenosu, katastroficky zdeformovala postavu. Celou dobu jsem zkoumala, zda to co má Tina pod šaty jsou punčochy, leginy či kalhoty….a světe div se! Byly to punčocháče! Asi by to nebylo nijak dramatické, kdyby záclona vydávaná za černé šaty měla šatovou dispozici i při pohledu zezadu…bohužel, Tina poslední přenos SuperStar moderovala doslova skoro s holým zadkem….

 

Co bude dál? Posune příští outfit Tinu na pozici Královna všech strašáků ze zelí? Doufejme že ne. Doufejme, že se někdo buď vzpamatuje a uvědomí si, že Tina je krásná a exotická a skutečně nepotřebuje snahu zamindrákovaného stylisty, který si skrz ní řeší nedostatek kreativní fantasie, nýbrž že konečně někdo uchopí její osobitost a pochopí, že platí – méně je více.

 

Foto: TV Nova, www.superstar.tv


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353