Herečka Veronika Kubařová: Dnešní generace? Hodně hulí a hodně pije!

Moderátor Jan Kraus představil ve své televizní show herečku Veroniku Kubařovou, která hraje v novém filmu Můj vysvlečený deník. „To je autobiografie?“ ptal se moderátor. „Je, ale ne moje. Je to komedie a trochu thriller,“ vysvětlila Veronika. Popsala, že jde o příběh sedmnáctileté holky, která řeší svá traumata.


Moderátora zajímalo, jak Veronika vzpomíná na natáčení Rafťáků, kde se do sebe zamilovali s režisérem. „To se stává,“ podotkl Jan Kraus. „I teď máte staršího partnera?“ ptal se. „To je pořád ten režisér,“ prozradila Veronika. „Co říkali rodiče?“ chtěl vědět moderátor. „Že mají fajn kamaráda,“ rozesmála Veronika publikum.
Poté prozradila, že její poslední film ji zajímal proto, že nešlo jen o komedii, ale že to mělo přesah. Film ukazuje, jak žije dnešní generace. „A jak žije dnešní generace?“ ptal se moderátor. „Jako ve filmu. Hodně se tam hulí, hodně se tam pije. Ve filmu je třeba taky první milování… Ale nic vulgárního,“ popsala Veronika, která se kromě filmového herectví věnuje i divadlu.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: česko-japonský podnikatel Tomio Okamura, herečka Veronika Kubařová a MissCake Markéta Krajčovičová. Co by udělal prezident Tomio? Proč jsou režiséři zajímaví pro mladé herečky? Z čeho má Jan Kraus oči? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. května ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353