Herečka Ulice Patricie Solaříková bude součástí show MasterChef Česko

Herečka Patricie Solaříková se postavila výzvě a stala se moderátorkou nového online pořadu Jak to vidí MasterChef na webu NovaPlus.cz. Ačkoliv není u plotny tak zkušená jako před kamerou, na výzvu v podobě kuchařské show se herečka velmi těší.

DAN_328

Od 9. ledna budu moderátorkou nového pořadu Jak to vidí MasterChef, kde budu zpovídat soutěžící, abyste se o nich dozvěděli víc a zároveň nahlédli do zákulisí MasterChef Česko,“ svěřila se Solaříková, která má před sebou 23 dílů, během kterých se možná sama něco přiučí v kuchařském umění.

Říkám tomu 23 způsobů, jak naučit vařit Patricii Solaříkovou,“ směje se mladá herečka, která přiznává, že u plotny se má opravdu ještě co učit. Solaříková je navíc velkou milovnicí dobrého jídla a stojí si za tím, že se žádná dieta nevyrovná kvalitnímu menu. Zároveň ji moc baví noví porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář.

DAN_324

Její rozhovory a ohlédnutí se za jednotlivými díly MasterChef Česko můžete sledovat každou středu na webu NovaPlus.cz v online pořadu Jak to vidí MasterChef.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353