Herečka Lucie Brychtová: Do svých pětatřiceti jsem byla muž!

Zpěvačka a herečka Lucie Brychtová přijala pozvání do televizní Show Jana Krause. „Do svých pětatřiceti jsem byla muž,“ říká herečka původem z Brna. „V Brně jsem vystudovala konzervatoř, poté jsem dělala Janáčkovu akademii, muzikálové herectví a po škole jsem nastoupila na pět let do pardubického divadla. Když se otevřela hudební scéna v Městském divadle v Brně, udělala jsem konkurz do muzikálového souboru a působila tam,“ vypráví Lucie Brychtová.

AKF_2651
Nyní hraje ve hře Jsem žena, kterou podle svého vlastního příběhu sama napsala. „Šla jsem s kůží na trh,“ komentuje téma hry autorka, která si podle svých slov od dětství uvědomovala, že není tím, kým byla. „Začalo to už ve školce, kde jsem si chtěla hrát s panenkami a pak v době dospívání se mi začali líbit kluci. Moje kamarádky se zamilovávaly do kluků a já jsem taky chtěla, ale zároveň jsem si uvědomila, že to tak úplně nejde. Když mi bylo šestnáct, zašla jsem v Brně na sexuologii, protože jsem chtěla mít jasno. Tam mě vyhodnotili jako naprosto vyhraněného gaye a bylo.“ Ani s tím se ale Lucie nesmířila, a teprve později zjistila, že je ženou zakletou v mužském těle. Jaká byla její cesta ke změně pohlaví, co všechno tomu předcházelo a jak dlouho trvala? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu Show Jana Krause na Primě.

AKF_2657
V dalším dílu Show Jana Krause se představí všestranní umělci Jiří a Ondřej Suchý, tanečník Petr Čadek a herečka Lucie Brychtová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte dnes, ve středu 1. března, ve 21.35 hodin na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353